2733
2734
عنوان

رسم جهازتون چجوریه؟ و اهل کجایین

229 بازدید | 38 پست

ما خودمون کوردیم اکثر ازدواج بیشتر جهیزیه با مرده، من خودم البته بیشترشو خودم خریدم. برای خواهرم خواستگار غریبه اومده تو جلسات اول گفتن رسم داریم پنج شیش تیکه با داماد باشه به جای شیربها. حالا قراره برای صحبت بیان. نمیدونم چیا بگیم با داماد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصالتا مال استان فارسم

رسم ما اینطوریه که چهاز کلا با دختره بجز دو سه تا تیکه که داماد باید بگیره که عموما شامل تلویزیون و فرش و یخچالی چیزی میشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

یخچال و تی وی و فرش با داماده، بقیش با عروس

بازم بین خودشون میتونن اوکی کنن

مازندران

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

وسایل بزرگ با داماد بقیه عروس

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩
2740
اصالتا مال استان فارسم رسم ما اینطوریه که چهاز کلا با دختره بجز دو سه تا تیکه که داماد باید بگیره ک ...

بنظر من درستشم همینه پسر جهاز بگیره وظیفشه عروسیو طلا بگیرع خونه رهن کنه سکته میکنه بدبخت😐

رسمتون عوض نکنین اگه همونه بزار باشه ...وظیفه مرده ک جهاز بخره و خونه بگیره نیاز زن تامین کنه ...ینی چی دختر بدی جهازم بدی  ...

ما هم بختیاری هستیم و جهاز با پسره ینی همه چی از عقد نامزدی هر چیزی ک فکرشو کنی ..دختر نهایت جهاز مختصری بیاره..تازه شیر بها هم میگیریم  

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠