2733
2734

۱۲ هفته هستم دکتر برام فقط ازمایش نوشت سونو ننوشت ازمایش غربالگری اول چه چیزهایی چک میشه؟ 

مگه این هفته نباید nt بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا غربالگری باید سونو همراهت باشه

پس این چه ازمایشی بود که نوشت؟ 

استرس گرفتم 

تو غربالگری چه چیزایی چک میشه؟ از کجا بفهمم این ازمایشم غربالگری بود یا نه

2728

هر دو رو برو گوش نده.

تو آزمایش تریزومی ها رو چک می کنن.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
پس این چه ازمایشی بود که نوشت؟  استرس گرفتم  تو غربالگری چه چیزایی چک میشه؟ از کجا بفهمم ...

هفته چندی الان؟

هفته ۱۲ باید بری سونو ان تی بعدش بلافاصله بری آزمایش

من نمیدونم دقیق تو نسخه چی مینویسن بهتره ببری از دکترت بپرسی چیزی که بردت نوشته چیه

یا ببری آزمایشگاه نشون بدی

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
هفته چندی الان؟ هفته ۱۲ باید بری سونو ان تی بعدش بلافاصله بری آزمایش من نمیدونم دقیق تو نسخه چی می ...

الان ۱۲ هفته ‌ام دکترم چقدر احمقه منو فرستاد ازمایش قند خون 😔

2738