2733
2739

چون میدونم خدا بخشندس

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون میدونم خدا بخشندس

رد مظالم عاخ برا حق الناسه  ن حق الله 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
انقدر از بچگی چیزای ترسناک کردن تو ذهنمون که 😔

دقیقا 

خدا گیست و میگیره میبنده ب اسب آتیش زیر پاتم کوره داغ میزاره🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
آخه از یه مرجع تقلید پرسیدم گفتش اگه بهش دسترسی ندارین رد مظالم بدین و دیگه تموم شده است

عا خو پس تموم شد دیگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
باید ببینی اون چیز چی بوده

یه وسیله ای که مال من نبود رو یک نفری گذاشته بود توی کیفم... منم میدونستم طرفم آدم خوبی نیست و ممکنه شر درست کنه انداختمش دور

از یه مرجع تقلیدم پرسیدم گفت رد مظالم بده

گفتم پس چرا هنوز حس بد دارم

گفت چون هنوز رد نکردی پولش رو .. بدی حست برطرف میشه

یه وسیله ای که مال من نبود رو یک نفری گذاشته بود توی کیفم... منم میدونستم طرفم آدم خوبی نیست و ...

خدا آره بخشنده هست ولی اینجا طرف حسابت آدمه خدا نیست

بیشتر پول بده واسش هم صلوات بفرست به نیت اون