2737
2739
عنوان

سونوی رحم و تخمدان توسط مرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 62 پست
قبلا رفتم میدونم نگاه نمیکنه ولی همین که باید شلوارتو بکشی پایین یجوریع اونم دستگاه و بذاره اونجا 😐

وا 

سونوی معمولی  رحم و ضمائم اصلا پایین نمی‌بره شلوار رو در نمیاری که دراز میکشی  یکم شلوار رو میدی پایین ولی ذره ای از نقاط خصوصی دیده نمیشه فقط شکمه 

اگر سونوی واژینال منظورته که خب اون فرق داره 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واسه سونو واژینال پیش دکتر زن هم راضی نشدم برم خوش به حالتون که انقدر راحتین

پ چکار کردی..پیش زن دیگ چ ایرادی داره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728
من خوشم نمیاد و راحت نیستم 

اونهمه درس نخونده و زحمت نکشیده که هول ماها باشه ، میخواست هول باشه میرفت کوچه و خیابون ول میگشت پر بود واسش

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
نمی‌دونم که دکترش کیه به من گفت فلان ساختمون دکتراش خوبن 

سونو گرافی ها مشخص دیگه معمولا یک یا دوتا باهمن که اسمشون رو نوشته،سرچ کن سونوگرافی خانم هم زیاد پیدا میشه،

2740
شلوارو چرا بکشی پایین..واالا منک فقط ی دکمه رو باز میونم اونم بدون نگاه و لمس دسگاه رو میکشه

منظورم همون بود برام عادی نیس شلوارم و یکم هم جلو مرد بکشم پایین 😐

واقعا برای واژینال هم مرد انجام میده؟؟؟ مگه نمیگن متخصص زنان مرد نداریم 😳

کی میگ نداریم..‌متخصص زنان من مرده و ای یو ای،و معاینه و....هم میکنه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

معروفترین سونوی شهر ما مرده تازه از 3 ماه قبلم باید ووقت بگیری تایمش همیشه پره من رفتم خیلیم پایین نیس سخت نگیر دکترره مثلاااا  

تو زایمان سز از کجا معلوم داخل ادمای  اتاق عمل مرد نباشه

پ چکار کردی..پیش زن دیگ چ ایرادی داره

نرفتم ‌گفتم راحت نیستم،واسه سرکلاس شدن بود،

دکتر داپلر رنگی از رحم گرفت 🫥

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
منظورم همون بود برام عادی نیس شلوارم و یکم هم جلو مرد بکشم پایین 😐

واللا برا ما هم عادی نیستا..اینم مرد کوچه خیابون نی گ..پزشکه و جنبه درمانی داره