2733
2739
عنوان

سونوی رحم و تخمدان توسط مرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 62 پست

خانم هم هست .برا من فرقی نداره. اما واژینال پیش خانم میرم حتما

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
اتفاقا من هر موقع خواستم سونو واژینال کنم مرد بوده منم انجام ندادم، گلی گشتم تا دکتر زن پیدا کنم

واقعا برای واژینال هم مرد انجام میده؟؟؟

مگه نمیگن متخصص زنان مرد نداریم 😳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا مردا خیلی بیشترن من تو شهر پرجمعیت و مذهبی مشهد بعد یه هفته جست و جو پیدا کردن خانم باشه دکت ...

اینقدر پیچیده نیست

کافیه یه سرچ بزنین تو اینترنت تا ببینین کدوم مطب پزشکش زن هست

سونوی رحم کجا از روی شکمه قشنگ می‌بره تا نزدیک پایین 

نه پایین نمی‌بره و اصلا نگاه هم نمیکنه فقط دستگاه رو میبره یکم پایین تر نزدیک  خط سزارین 

همون اول دستگاه رو میذاره وبه مانیتور نگاه میکنه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2731
نه پایین نمی‌بره و اصلا نگاه هم نمیکنه فقط دستگاه رو میبره یکم پایین تر نزدیک  خط سزارین  ...

قبلا رفتم میدونم نگاه نمیکنه ولی همین که باید شلوارتو بکشی پایین یجوریع اونم دستگاه و بذاره اونجا 😐

2740
بله مرد بوده واژینال، متخصص زنان نیستن متخصص سونو هستن

من واسه سونو واژینال پیش دکتر زن هم راضی نشدم برم

خوش به حالتون که انقدر راحتین

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
قبلا رفتم میدونم نگاه نمیکنه ولی همین که باید شلوارتو بکشی پایین یجوریع اونم دستگاه و بذاره اونجا 😐

شلوارو چرا بکشی پایین..واالا منک فقط ی دکمه رو باز میونم اونم بدون نگاه و لمس دسگاه رو میکشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706