2737
2739

از دیروز شروع شده ایزوگام هم هستش ولی اونجایی آب ریزا خیلی به خونه چسبیدن و تموم آبی که از سقف میریزه داره میریزه به دیوار خونه اونم داره نم میکشه واقعا از فکر کردن بهش داره سرم میترکه شوهرمم هم سرکاره😑

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

همش دارم با خودم میگم شوهر خر نفهم یه آب ریز خوب نخریده اعصابم خراب کرده

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کجا هستی؟ ویلایی خونت؟ 

کرمان نه بابا ویلایی نیست ولی آب ریزاش به درد ویلایی میخوره نه خونه های ما

زنگ بزن به شوهرت بگو 

گفتم ولی تا عصر کاره نمیتونه بیاد کسی هم نیست که اینجا به درد بخوره

2740

زنگ بزن شوهر بگو شوهررررر خونت نم میده اب داره میاد بگو چ کنم توام جاهایی ک اب میچکه وسایلش جمع کن قالی موکت جمع کن خیس نشه خونت بو بگیره دختر نشستی چرا پاشو تانزدمت 😁

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
عزیزم اگر آپارتمان که مشاء هستش همه باید پول بدن درست بشه شما چرا غصه میخوری

نه آپارتمان نیست ۸۰ متر خونه خودمونه اگه اجاره بود که غصه نمیخوردم

زنگ بزن شوهر بگو شوهررررر خونت نم میده اب داره میاد بگو چ کنم توام جاهایی ک اب میچکه وسایلش جمع کن ق ...

اب نمی‌ریزد تو خونه گچ و نمایی خونه خراب شده زرد شدن 🙁😑

اب نمی‌ریزد تو خونه گچ و نمایی خونه خراب شده زرد شدن 🙁😑

ععهع دده 😣🙁

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
چطوری هم ویلایی نیست هم آپارتمان نیست😅

فکر کنم همون ویلایی شما باشه چون ما بهش نمیگیم ویلایی برای همین گیج شدم