2737
2739

خیلی حال میده پیرزن خفه کردن 

دیروز یکیشون اومدع میگ چرا پنکتون رو تمیز نمکنی 

میگم تمیز کردم براعید

با اون صدای انکروالاصواتش،میگ کو کو کو،این تمیز کردنه 

والا تمیز بود ،

حتی اگر من تو اشغال دونی هم باشم گوه خوریش ب اون نیومده

کی اینا میمیرن راحت شیم😂

وای این سم دیگه کیه🤣

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یه عمه عنتر دارم کار به چی ادم دیگه نداره بمیره شاد شم🤣

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

اره والا  . فقط دنبال ایرادن و پشت مردم حرف میزنن 

البته این رفتار پیرو جوون نمیشناسه . ولی از همون پیر زنها شروع میشه و به بقیه سرایت میکنه .

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
نگو بابا گناه دارن ،  ولی نشد من برم تو جمعی و بهم نگن غصه نخوریا ایشالله بخت تو هم باز میشه  ..

بگو همی بخت شما که باز شده 

خوبه

شما میبینم میترسم بختم باز بشه😒🙁😁🤷🏻‍♀️🤣

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
2740

واااای نگو ، من هررررر جا رفتم گفتن بچه بیار وگرنه شوهرت ولت میکنه 

بچه بیار جا پاتو سفت کن

اخه مگه من ملکه ام که بخوام جا پامو سفت کنم والده سلطان بشم؟😭

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
بگو همی بخت شما که باز شده  خوبه شما میبینم میترسم بختم باز بشه😒🙁😁🤷🏻‍♀️🤣

واااای 🤣🤣🤣🤣

حالا بگم خودم نمیخوام شوهر باور نمیکنن 😁

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
واااای 🤣🤣🤣🤣 حالا بگم خودم نمیخوام شوهر باور نمیکنن 😁

بذار بگن تا جونشون در بیاد

والااااا

چقدر مردم وقیح هستن

تو همه چی نظر میدن

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو

کلا پیرزنا بعضیاشون گیر بدن ول نمیکنن

یبار ینفرشون بهم گفت دیگه باید بچه بیاری بچه خوبه نمک زندگیه گناه شوهرت گیر چه زنی افتاده اگه فلانیو میگرفت بهتر بود خودش تورو خواست وگرنه مادر شوهرت کیسای بهتر از تو سراغ داشت    یعنی هرچی بود بارم کرد دیگه   

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم