2733
2739
عنوان

بچه ها کدوم پس انداز بهتره ؟

161 بازدید | 28 پست

ما تازه ازدواج کردیم خونم نداریم من میگم ماهانه یه ربع سکه بخریم شوهرم میگه ماشینمونو بفروشیم یه ماشین یک میلیاردی ثبت نام کنیم که قستی هر ماه بقیشو میگیرن بعد تو بازار قیمتش بیشتر بفروشیم 

این خواهرش و داداششم می خوان این کارو بکنن حالا گیر داده که این کارو بکنیم از گور اونا بلند میشه ولی اونا خونشونو دارن بعدم نیاز ندارن  بفروشن میندازن زیر پاشون به نظر شما چیکار کنم من؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ربع سکه بهتره به نظرم

ماشین خیلی گرونه ممکنه اصلا اتفاقی بیفته برا ماشین و اون وقت ارزشش میاد پایین

اما طلا همیشه خواستنی و ارزشمنره و روز به روز میره بالا

ضمنا ممکنه اسمتون در نیاد

ماشین خریدن ریسکه

2740

ماشین خیلی ریسکه

همیشه میگن سود زمین و طلا

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
ب حرف شوهرت گوش بده چون ماشین همش سوده ،ولی طلا اینا ب ثانیه بنده ممکنه ارزون بشه 

میدونی ماشین سوده اما ممکنه موقع تحویل بخاطر تورم رو قیمتش هم بکشن.بعدشم ممکنه یه اتفاق بیفته نتونن قسطشو بدن موعدش.

کاربری دست دونفر