2733
2739
عنوان

بچه ها کدوم پس انداز بهتره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 28 پست

ارز خارجی بخرین ضرر ندارد ضررش پولتون سرجاشه .زمین مسکونی تو شهرک های عمران شهر سازی

ماشین تون بفروشین ماشین ایرانی بصورت خرید از کارخونه بخرین بفروشین سود حاصله زمین مسکونی یا کشاورزی که تیدیل گلخانه کنید درامد دارد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

[QUOTE=335680802]نمیدونم چیکار 

نمیشه لینک بزارم

ولی تاپیک مدیریت مخارج و هزینه ها سوالتو بپرس راهنماییت میکنن

غیر ازین کلی راه پس انداز یاد میگیری

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ربطی نداره با ده تومن ربع نمیدن ولی نزار کسی تو زندگیت دخالت و تصمیم بگیرع

نمیدونم چیکار کنم کل فامیلشون می خوان بنویسن آجیشم گیر داد بنویسین تازه به نام خودشم که نمیتونیم به نام بابا من می خواد بنویسه 

2731
2740
این دومادشون با خرید فروش ماشین زمین خرید حالا  گیرن به ما

تا پارسال همه چی ممکن بود

الان ماشین بخر ۲میلیارد نضمین هست بتونی بفروشیش ۲۵۰۰ سود بیشتر کنی؟؟؟

طلا طولانی مدت سود خوبی میده ولی وقتی تا ۱۰ میتونی قسط بدی چرا وام مسکن نمیگیری اونجوری خونه دار شدی دیگه هیچ ریسکی هم نکردی

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
تا پارسال همه چی ممکن بود الان ماشین بخر ۲میلیارد نضمین هست بتونی بفروشیش ۲۵۰۰ سود بیشتر کنی؟؟؟ طل ...

وام میکنی شده ۲۰میلیون نمیشه پرداخت کرد تازه اگه عقب بیوفته یه ماه میشه ۴۰مبلغش سنگین واسمون