2737
2734
عنوان

کسی از طلاق برگشته ب زندگیش؟؟

213 بازدید | 19 پست

من از یکماه بعد ازدواجم پشیمون شدم از ازدواج با شوهرم ک الان یکسال شده. با هم دوست بودم مدت کمی . ولی اخلاق و رفتارش شبیه پیرمرد هاست ‌ ب من نمیاد . ۴۴ سال و من ۳۰. ازدواج اولش من ازدواج دومم هست ک تو نامزدی جدا شده بودم. الان تو دوراهی هستم .  از یه طرفی خونه پدریم دوس ندارم . دلمم نمیخواد کنار شوهرم زندگی کنم ‌ . خسیسم هست از خلال دندون و نخ دندون ‌ ب مدت زیادی استفاده می کنه ‌ یه نمونش رو گفتم بقیه چیزا بماند . وضع مالیشم متوسطه . 

همون یکماه اول جدا میشدم ‌ بخاطر همین شکست دومم ترسیدم ‌ . الان دوس دارم برم مهریه اجرا بزارم  ولی میگ نکن با هم زندگی کنیم. یکاری کرده رفته پیش مردم راجع ب من گفته بهم گفتن  ابرومو برده ‌ازش زده شدم. مگ ادم مسائل خصوصی رو پیش غریبه بازگو می کنه . بهم میگن گذشت کن ‌ اخه چحوریه😔 مگ من رفتم ابروشو بردم. 

آره ول بدتر شد خ بدتر و ب ی هفته نکشید جدا شدن 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستت داره ؟؟؟

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

14 سال اختلاف سنی؟ مگه داریم مگه میشه!!!

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2740