2737
2734
عنوان

تازگیا وارد رابطه شدم با ی پسر

203 بازدید | 19 پست

سلام من از  دیروز  با ی پسر دوست شدم. پیام داده ک سلام صبح بخیر زیبا و...  من نمیخوام خیلی زود باهاش صمیمی شم و از کلمات فداتشم و عشقم و این چیزا استفاده کنم حتی گفتن عزیزم هم برام سخته... از طرفی نمیخوام ک خیلی رسمی و خشک جوابشو بدم.  کلمات قشنک بهم بگین 😐 بچه ها من اولین باره ک با جنس مخالف وارد رابطه میشم پس نگید این چ سوال مسخره ایه و....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
22

بهش بگو من تا حالا با کسی نبودم بهم زمان بده یکم با خودم کنار بیام اگر بهت کلمات محبت آمیز نمیگم دلیل بر این نیست ازت خوشم نمیاد فعلا برا شروع یکم برام سخته گفتن این حرفا بهم زمان بده همین

رابطه پیامکی کلا همینه . پسرا خیلی زود با پیام باهات صمیمی میشن روز اول خانم صدات میکنن .روز دوم اسم کوچیک تا اخر هفته عشقم .

اگر نمیخوای خیلی صمیمی بشی رابطه پیامکی رو حذف کن به جاش رودر رو ببینش و یا تلفنی صحبت کنید . 

عزیز دلم این روابط اکثرا عاقبت خوشی ندارن، شما اگه قصدتون جدیه خانواده‌ها رو در جریان بگذارید و رابطه‌تون رو حضوری پیش ببرید چون توی فضای مجازی نمی‌شه به شناخت دقیق رسید و متاسفانه بیشترین آسیب‌های این‌طور روابط دامن‌گیر خانم‌هاست😞

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌