2733
2739
عنوان

ب دادم برسید موشششششش

73 بازدید | 13 پست

سلام خوبید بچه ها 

بنظرتون امکان داره موش بره تو دهن ادم حالیش نشه شب موقع خواب 

چندروز پیش موش دیدم چسب هم گذاشتم اما خبری نیس امروز نگران شدم ک نکنه رفته تو دهنم بعدشم معدم 🤕🤢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگو وای برگام

بگو چ جالب

چ جالب

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

نه بابا فکر نکنم اون‌قدری کوچولو باشن که متوجه نشین🤭خوراکی‌ای رو که خیلی دوست دارن مثل پنیر یا پفک بذارین کنار چسبا و تله رو جایی بذارین که می‌دونید رفت و آمدشون خیلی زیاده، این‌طوری راحت‌تر گیر می‌افتن😅

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
2740
نه بابا فکر نکنم اون‌قدری کوچولو باشن که متوجه نشین🤭خوراکی‌ای رو که خیلی دوست دارن مثل پنیر یا پفک ...

الان دوهفتس چسب گذاشتم با پنیر پفک گردو خبری 

نیس 

اره دیگه موشا کلا علاقه دارن برن تو معده ی استارتر ها  مگه نمیدونستی؟

بخدا جدی میگم امروز اولین سفارش برای انلاین شاپم رسید ب دستم اما فکر این قضیه کلا ذوقم کور کرد ترسیدم ک نکنه....

بچه ها من عروس هلندی دارم دوشب پیش ساعت ۴صبح بشدت ترسیده بود تند تند بال میزد جیغ میزد تو قفس مامانم گفت نکنه موش نرفته و رفته سمت قفس ک این ترسیده  نگران شدم