2737
2734

اونوقت من کجا خونوادمو (پدر.مارد.بردار)ببینم؟؟؟؟؟؟  

دیشب که داشتم نماز میخوندم ی فکری ذهنمو درگیر کرد

هیچ کس از زمان تولدش آگاه نبوده ..حتی نمیدونسته این دنیا چیه؟

اخه نطفه چه درک و ماهیتی نداره اصن زنده نیست ....اگر مرگم همین باشه ینی از نیستی اومدی به نیستی هم میری 

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وعده خدا صادقه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
از نیستی بیایی و ب نیستی بری ک خوبه از اینکه ب دنیایی بری ک‌نمیدونی چی میخاد ب سرت بیاد هووف

من ترسی از اینکه وجود داشته باشه ندارم

ترسم اینه نباشه 

2740

چند وقت پیشا همسرم پیشم دراز کشیده بود بعد یک دفعه به این موضوع که بمیریم دیگه همو نمیبینیم فکر کردم وای نفسم گرفت یک دفعه یه گریه بلند بلندی میکردم همسرم هنگ کرده بود که چی شد بواقعا چرا به وجود اومدیم که بعد یکی یکی بریم از هم جدا شیم باورم نمیشه پدرمو چند ساله ندیدم الان با تایپ اینا اشکم در اومد چقدر سخته جدا شدن از عزیزا

این موضوعیه ک اکثریت گاهی بهش فکر میکنن گاهی میگن نیست و غمگین میشن گاهی نصف شب یهو از خواب پا میشن میگن خدایی هست و شکرش میکنن هیچی مشخص نیست .‌‌‌

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
چند وقت پیشا همسرم پیشم دراز کشیده بود بعد یک دفعه به این موضوع که بمیریم دیگه همو نمیبینیم فکر کردم ...

من خیلی عزیز از دست دادم

پسرداییمم همین چن وقت پیش چهلمش بود برای من که طبیعی شده

چقدر جملت درگرمی و قشنگ بود

🌿🌿🌿

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱