2733
2734

عجیب و یکدفعه ای .هر زمینه ای تو زندگی خودتون و اطرافیانتون و فامیل و اقوام و دوست و رفیق و همسر و فرزند و والدین و همسایه و ...

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از آشناهامون میره بانه تلویزیون بخره و وقتی برمیگرده خونه سر تا سر تو کارتن تی وی دلار بوده بعد میره دنبال فروشنده ولی پیداش نمیکنه و پرس و جو میکنه و میگن پولش حلاله

هیچی دیگه الان از فرش به عرش رسید😂

فقط نمیدونم چرا همونجا در کارتنو باز نکردن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
یکی از آشناهامون میره بانه تلویزیون بخره و وقتی برمیگرده خونه سر تا سر تو کارتن تی وی دلار بوده ...

اینم شانس مایه .😆🤣😁😃.خوش به سعادتشون. 

اینم شانس مایه .😆🤣😁😃.خوش به سعادتشون. 

واقعا😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
بی تجربگی بوده شاید عزیزم 

وبرعکس درگیری زمان خودش و....

یکسری چیزها باید انگار بشه تور سنی 

تا بعدها بگم‌چرا کودکم

و منطقی ش بشه درس برات

(در آستانه ۳۹ هستم)

همون حرف خودت آری دوستم

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
فوت ناگهانی مادرم خدابیامرز ۴ سال پیش تبدیل شدن یهویی آدمایی ک میشناختم به بدترین آدمها

خدا بیامرزه تشون .خدا بهت صبر بی اندازه بده گلم .میفهمم درک میکنم وقتی یکی از عزیزان آدم فوت میکنه همه بدترین دشمن ها میشن