2733
2739
عنوان

دوستم پیام داده پول واریز کنم واسش

250 بازدید | 25 پست

همسرم پارسال ۷ تومن به دوستش قرض داد که قرار بود یکماهه پس بده ولی با گذشت یکسال هنوز نصفشو نداده

خانم دوستش ارایشگره قبل عید واس اصلاح رفتم پیشش گفت بیا ابرو و مژه هاتو لیفت کنم با کلی اصرار قبول کردم چون تازه یاد گرفته بود اخرش هم گفتم چقد میشه مثل جاهای دیگه شهرمون که معروفن قیمت داد و گفت ۸۰۰

گفتم اوکی عزیزم میگم همسرم با همسرت حساب کنه

و هنوز ۴ تومن پول شوهرمو ندادن بااینکه دستمون خالیه

حالا دیشب پیام داده پول لیفتو واریز کن لطفا

به همسرم گفتم گفت پول ندارم الان و واقعا هم میدونم نداره

حالا چی جوابشو بدم به نظرتون؟

بگو از اون پولی ک طلبت داریم بهش بدع باقیشم بریز ب حساب خودمون

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنویس راستش من نمیخواستم بیام  حالا به اسرار زیادت اومد ولی چون تازه کار بودی فر کردم از جاهای دیگه کمتر مییری ولی اشکال نداره دستت درد نکنه ببخش دستمون خالیه همسرم گفت همسرت باید یه مبلغ پول بهم بده از همون کم کنین 

2738

هزینه شما ربطی به قرض و بدهی شوهرش نداره 🙂

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

اصلش اینه قضیه دوست همسرت و خانمش باید جدا میکردی

خانم هم واس خودش کار میکنه لابد

ولی با توجه به حرفای شما که فاقد شعورن

پیام بده بگو همسرم میگه واریز کردم به حساب آقاتون!

اونم حتما میپرسه از شوهرش و شوهرشم میگه نه!بازم پیام میده!

شما میگی همسرم گفت یه حساب کتاب قدیمی داشتیم از اون کسر میکنه حتما!

بنویس راستش من نمیخواستم بیام  حالا به اسرار زیادت اومد ولی چون تازه کار بودی فر کردم از جاهای ...

دقیقا همینطور بود وقتی به همسرم گفتم ۸۰۰ گرفت تعجب کرد گفت حداقل میرفتی یه جای خوب انجام میدادی دلم نمیسوخت

به همسرم گفتم بگم از ۴ تومن کم کنن گفت نه نگو زشته اخه خیلی همسرامون باهم صمیمی ان 

اگه نمیخوای اینو بگی مقل خودشون که یکسال طول دادن بگو ببخش دستم خالیه اولین پولی که دستم بیاد حتما 

دقیقا همینطور بود وقتی به همسرم گفتم ۸۰۰ گرفت تعجب کرد گفت حداقل میرفتی یه جای خوب انجام میدادی دلم ...

به همسرت بگو چرا از ۴ تومن نم؟چجوری اون روش شده با اینکه تازه کار بوده ۸۰۰ فته و پول و رو زده پن بکدم میگفتم