2737
2734

لطفاً تا آخر بخونید و درست راهنمایی کنید ممنون 🫶

دختری که دو سه سال با ی پسر توی رابطه مجازی بود منتها پسره بخاطر مخالفت مادرش ولش می کنه و میرع بعد چند ماه میاد ابرار پشیمونی می کنه و میگه میخام بیام ببینمت و جبران کنم همه چیو تا حد توانم 

پسر خوبیه ها ولی خب اعتماد دوباره بعد نامردی که کرد بهتون سخته واقعا .... و دیگه فاصله شما خیلی کوتاه شده از نظر مسافت و فقط یک ساعت فاصله دارید 

.... 

کیس دوم ام کسی هست که خیلی آدم خانواده دار و با عرضه هست و به شدت دل مهربونی داره و شمارو خیلی دوس داره و به شددددددت پسر دل پاکی هست و همیشه مواظب شما بوده و از خیلی چیزا برای شما زده و....

فقط بزرگترین مشکلش مسافت راه دور هست که خودش میگه ماهی یکبار ام شده هر طوری ولی قول میدم که بیام و ترو به خانواده معرفی کنم و خلاصه قصدش حدی هست 

این دوتا رو یه کیس ازدواج در نظر بگیرید 

حالا بنظر شما کدوم فرد مناسب تره ؟ 

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اینا هیچکدوم کیس ازدواج نیستن. 

با اولی هم که من باشم اصلا حتی جواب سلام هم نمیدم چون آزموده را آزمودن خطاست. اعصاب و روحیه تم از سر راه نیاوردی که. شاید دوباره چند وقت بعد گذاشت رفت . انگار رفته دوراشو زده و الان برگشته . دومی هم تا با خانوادش نیامده جلو روش به عنوان کیس ازدواج حساب نکن