2737
2739
عنوان

واااب شوهرم نمیدونم دی وز برا کدوم ج...کیک وابمیوه خریده بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 68 پست
خسیس نیستم باابا فقط نمیخام خرج کس دیگه بکنه

تو که میدونی با کلی دختر دیگه دوسته مشکلت فقط بیست هزار تومن خرج کیک و آبمیوه اس؟ عزیزم به نظرم رو الویت بندی مشکلاتت تمرکز کن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
🤣🤣🤣🤣🤣 ببخشید عزیزم ولی شما با این مدل زندگی و طرز فکر و حساسیت خیلی زود پیر و عصبی میشین با ان ...

منم به همین فکر میکنم شوهر آدم مثلا بیاد ریزریز کارهاشو به زنش بگه لحظه به لحظه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادمی نمیتونه جدا بشه هی باغچه رو شخم نمیزنه بچه تو شکمت نه از پدر شانس آورده نه مادر 

هی آزارش بدین 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

هالا همه گیر دادن ب ابمیوه ک چرا شک کردی بخاطره یه ابمیوه و...

طرف داره میگه گوشی مخفی داره😐😐اینش بده.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
هال همه گیر دادن ب ابمیوه ک چرا شک کردی بخاطره یه ابمیوه و... طرف داره میگه گوشی مخفی داره😐😐اینش ...

خب مشکلش اون نیس میگه نمیخوام فقط برای کسی خرج کنه 😐

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
یا ابوالفضل شما چقدر کنترلش میکنی

هنوز کنترل شده اش اینه 

👈👈 دوست دختر 

گوشی مخفی 

چت آنچنانی 

عدم تعهد 

خساست

پنهان کاری 

دورغگویی و ...

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
اتفاقا گفتم ولی میگه اشغالا رو انداختم تو جوب تا الان هزار دفعه اب بردتشون

بخاطر دوتا کیک آبمیوه چیکار میکنی واویلا 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خب مشکلش اون نیس میگه نمیخوام فقط برای کسی خرج کنه 😐

احتمالن خودشم😂😐💔😔چی بگم هعی!

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

دیگه بهترین باغچه ها رو هم زیرو رو کنی بلاخره کرم پیدا میکنی

خیلی کنکاش نکن،این کارای تو خیلی بدتر از کارای شوهرته

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
هنوز کنترل شده اش اینه  👈👈 دوست دختر  گوشی مخفی  چت آنچنانی  عدم تعهد  ...

دقیقا راست میگن هرچی ماهیو محکم تر بگیری زودتر از دستت لیز میخوره. اسیم فکر کرده با کنترل کردن لحظه به لحظه داره مدیریت میکنه ولی هم خودش عصبی و حسابگر شده ، هم وسواس پیدا کرده. 

والا چی بگم،نگرانی ها معنیشون عوض شده،گوشی مخفی دخترایی که میدونی شارژ میخرن براش،و.....الان موضوع دو کیک و آبمیوه نیس واقعا.تو که اونا رو نیدونی وبرات مهم نیست کیک وآبمیوه هم ندید بگیر

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕