2733
2739
عنوان

واااب شوهرم نمیدونم دی وز برا کدوم ج...کیک وابمیوه خریده بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آنقدر خودتو نزن به خسیسی میبینی که برای تو خرج نمیکنه و برای بقیه خرج میکنه دو روزه دنیا زندگی کن به فکر کسی نباش مخصوصا شوهری که گوشی مخفی داره

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

چقدر سر چهل هزار تومن کنجکاوی کردی خدایی میگی شوهرم خسیسه ولی خودتم خسیسی😐

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
نداره مطمئنم از این بابت مطمئن .ولی بنظرت دیروز واقعا کجا بود

به نظرم احتمال داره سر قرار بوده باشه چونکه کسی که گوشی مخفی داره و دوست دختر بدون که قطعا فقط در حد پیام و زنگ نیست و حتما سر قرارم باهاشون میره شاید تا رابطه جنسی ام‌پیش بره. شما بارداری نمیخام نگرانت کنم و بهت استرس وارد کنم ولی خب ی چیز معلوم و حقیقته

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
آنقدر خودتو نزن به خسیسی میبینی که برای تو خرج نمیکنه و برای بقیه خرج میکنه دو روزه دنیا زندگی کن به ...

من گفتم برا من خرج نمیکنه اتفاقا گفتم برا من خرج میکنه هیچوقت برا بقیه خرج نمیکنه یعنی این طرف کیه اخه

اخه دوتا خریده

خب بخره عزیزم 

شاید دوستی رفیقی همراش بوده دیگه نمی‌توانسته که فقط برا خودش بخره 

ببین عزیزم خیلی تو کار شوهرت کنکاش نکن اگر خیلی گیر بدی فکر می‌کنه چه تحفه ای هست که ترس از دست دادنشو داری 

اگر خیانت می‌کنه و مطمعنی خیانت کرده و دیدی که به روش بیار یا جدا شو یا مشکلتو حل کن باهاش 

اگر ندیدی خیانت کرده و مطمعن نیستی بخدا خودتو مریض می‌کنی داغون می‌کنی 

2706