2733
2734
عنوان

بیا تاپیکم موندم چ کنم

393 بازدید | 73 پست

میشه یک مشاوره بدی 

من و شوهرم تو عقدیم یک سال ۴ ماه میشه بعدش ۱۱ روز پیش بخاطر مسئله خونمون دعوا شد و رفتار بدش این بود منو سیلی زد الان از همون روز ۱۱ روزه نه پیام داده ن یک زنگ زده منم بخاطر رفتار بدش زنگ و پیام نزدم 

دلم تنگه حوصله ندارم نمدونم چیکار کنم یک سری ها میگن ن پیش قدم نشو چند نفری میگن ن تا کی میخوای وایستی ارزش نداره الان پیش قدم شو شوهرت چون لجباااازه بعد سر فرصت بهش میگی 

نی نی سایتی ها بیشتریا میگن  ن ن ن بهش پیام نده دو سه نفری گفتن ن بهش پیام بده بعدا ناراحتیت ابراز کن نمدونم چ کنم گیجم 

ببین میانگین سنی اینجا بیشتر زیر بیست سالن اگه برات مهم نیست از نظرها استفاده ببر 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچقدر بحث جدی باشه باید یاد بگیره خشمشو کنترل کنه فعلا زوده و اگه هم دلتنگی به این فکر کن که بعدن ممکنه بدتر کنه اگه الان تو پیشقدم بشی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731
اگه تو پیش قدم شی دیگ هربار ک اذیتت کنه نمیاد از دلت در بیاره چون میدونه خودت دوباره میری سمتش

همسرم خیلی لجبازه خیلی زیاد این چیزا حالیش نیست اون تو ذهنش الان اینه من شاید اون برام نیست

من ک از بس از اول زندگی هی کوتاه اومدم هی بخشیدم هی هیچی نگفتم الان باید خودم عصاب خوردیشو تحمل کنم، نردا لیاقت کوتاه اومدن ندارن زنای پاچه پاره خوبن، بهترین کارو اونامیکنن ک شوهراشون جرات ندارن چپ نگاه کنن چه برسه بزنن، البته همه مردا ن 10 درصد خوبن 

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.

عزیزم بخاطر حفظ شخصیت و ارزش خودت بزار ایشون پیشقدم بشه برای آشتی ،چون اشتباه از سمت ایشون بوده که سیلی زده 

اگر شما اشتباه میکردین میرفتین سمتش 

اما الان فقط همسرتون بیاد سمت شما و عذرخواهی کنی..

عادتش ندین به اشتباه رفتار کردن

همسرم خیلی لجبازه خیلی زیاد این چیزا حالیش نیست اون تو ذهنش الان اینه من شاید اون برام نیست

بنظرم اگه اون مقصره تو کم نیار

چون بعدا سر موضوعات مختلفم بخاطر همین لجبازیش بهت ضربه میزنه

اصلا حتی اگه حقم بااون بوده حق نداشت بزنه ترو

امروز سیلی میزنه فردا مشتو لگد

اگه تونستی بروپیش مشاور😑

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

سلام،  اینپرسش رو هیچکس بجز خودتون نمیتونه جواب بده.عوامل زیادی در تعیین نوع واکنش نقش دارن. اگر استقلال مادی دارین، خانواده ی حامی و روشنفکر، درهر بزرگی زندگی میکنید، هرگز برنگردین چون اون آقا بازم اینکارو میکنه شایدم بدتر. اگر خانه دار ودست به جیب وهرهستین شهرکوچیک ومحیطسنتی هست، اگر خانواده تون طوریه که براش این حکم آبروریزی رو داره و بعنوان مثال برادر یا برادرانی که زندگی رو برشما سیاه میکنن، متاسفانه باید برگردین و انتخاب دیگری ندارین

🕉  🕉
عزیزم بخاطر حفظ شخصیت و ارزش خودت بزار ایشون پیشقدم بشه برای آشتی ،چون اشتباه از سمت ایشون بوده که س ...

سری پیش قهر کرد روز دهم خواهر شوهرم منو برد خونه مادر شوهرم و همه چی اوکی شد  خواهر شوهرم گفت بیا با پدر ومادرم راجب پسرشان حرف بزن و... منم رفتم آخه بلاک منو کرده بود ولی اینسری حتی یک دونه پیام ندادم

یه نکته ی دیگه هم هست، دوستانی که این ساعت تشریف دارن اغلب جوان هستن و زیر بیست سال، تجربه ی چندانی از زندگی مشترک ندارن. اگرچه در خیلی از زمینه ها از ما واردتر و آگاه تر هستن اما زندگی مشترک مهارتیه که در طول زمان بدست میاد نه خوندن کتاب و دیدن کلیپ

🕉  🕉
بنظرم اگه اون مقصره تو کم نیار چون بعدا سر موضوعات مختلفم بخاطر همین لجبازیش بهت ضربه میزنه اصلا ح ...

ولی من چ کنم دلم طاقت نداره و دلم تنگه یعنی چی قهر اونی ک عاقل تره باید زندگی رو مدیریت کنه

سری پیش قهر کرد روز دهم خواهر شوهرم منو برد خونه مادر شوهرم و همه چی اوکی شد  خواهر شوهرم گفت ب ...

یعنی باز سابقه قهر داشته ؟ 

ای کاش پیش مشاور برین راهنماییتون کنن 

حالا ان شاءالله پیام میده خودش و معذرت خواهی میکنه

ولی من چ کنم دلم طاقت نداره و دلم تنگه یعنی چی قهر اونی ک عاقل تره باید زندگی رو مدیریت کنه

واقعا چرااینقدرمردا لوس شدن؟😂🥲

جامون‌عوض شده بجااین ک ما قهرونازکنیم اونامیکنن

ولی جدا کتاب زنان زیرک محکم دراغوشم بگیر رو بخون ب رابطتت خیلی کمک میکنه یادمیگیری چیکارکنی همسرت شدید عاشقت شه ودست از لجبازی بکشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706