2737
2739
عنوان

با این شرایط بین بانک و فرهنگیان کدومو انتخاب میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 131 پست
انشالله هرشغلی انتخاب کردید موفق باشید

ممنون عزیزم دعا کن این وسواس تموم شه خیلی بده خیلی زیاد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا وکالت نمیخونی  من یکی از شغلای مورد علاقم وکالته  ولی حیف از انتخاب اشتباه

من آدمش نیستم واقعا

حداقل الان نیستم 

وگرنه عالیه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من خودم کارمند دولت هستم ، مامانم معلم بود . 

تجربه شخصی من میگه تدریس رو انتخاب کن . کارمندی به نظر من خیلی مشکله  بچه رو هر روز باید ببری خونه مادربزرگ ولی معلمی تابستون و عید تعطیلی و خیلی موارد دیگه 

2728
تو آموزش و پرورش زمان سال تحصیلی مرخصی نمیدن اینو هم در نظر داشته باش

واقعا؟ من فکر میکردم برای تحصیل مرخصی بدن

یا سفر

والا اشنامون گفت میگیره یکی از دوستان گفت نمیگیره دبیری با حقوق هم میگیره؟  

فقط امسال رشته حقوق برای اموزگاری مجاز شد  

رشته روانشناسیو حقوق برای دبیری امادگی دفاعی مجاز مثبودن ولی ظرفیت خیلی پایین 

اره  شايد يكي دو سال اول سختت باشه واسه كار و مرخصي اگه توي شعبه باشي ولي بعدش خوبه  ضمن ...

چ جالب

بخوام بخونم ک میرم پیام نور چون حضور اجبار نیس فقط مهم اینه روانشناسی بخونم حتما 

2738
آره واقعا سخته اما خدا بزرگ خودش درست میکنه

ایشالا

من خودم کارمند دولت هستم ، مامانم معلم بود .  تجربه شخصی من میگه تدریس رو انتخاب کن . کارمندی ...

اره من به بچه هم فکر کردم دقیقا

من هنوز ن بچه دارم ن قراره استخدام قطعی شم

ولی میخوام از الان ب کار فکر کنم و همه چیو در نظر بگیرم که نرم و بعد بگم چه اشتباهی کردم

فقط امسال رشته حقوق برای اموزگاری مجاز شد   رشته روانشناسیو حقوق برای دبیری امادگی دفاعی مجاز ...

ااره اخه حقوق ب کارشون نمیاد

ببین بنظرم‌اگه دبیری ومعلمی تو فکرته

مثلا دبیر ی درسای چرت شو چون‌مطمئن باش‌اگه فکر‌میکنی بانک کلافگی زیادی داره

قطعا دبیریم داره بچه ام بخوای بیاریو

یه هفته شیفت صبح یه هفته ظهرو و اذیت کردن دانش اموزا و بچه هارم بخوای حساب کنی واقعا سخته

ولی بانک تهش تا یک باشی بقیه روزتم واسه خودت عشق و حال

از طرفیم معلما تابستون عشق و حال😂

مثلا دبیر یه کار و فناوری و تفکری چیزی شو

بیستم ب بچها بده و اون زنگا جای درس دادن و اذیت کردن خودت و بچها

باهاشون مثلا صحبت کن

بنظرم اگه بخوای دبیر‌زبان و فیزیک شیمی اینا بشی زجر میکشی