2733
2734
عنوان

با این شرایط بین بانک و فرهنگیان کدومو انتخاب میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 131 پست
ببین به عنوان کسی که هم بانکی و هم فرهنگی دور و برم زیاده بدون شک میگم برو بانک تفریحات بانکی ها ر ...

واقعاااا این همه تماس بعد تایم کاری دارن؟ چ بد😕😕😕

خب بانکی ای داشتید که بعدش هم ادامه تحصیل بده؟ 

این عشق روانشناسی خیلی دو دلم میکنه

چ بانک چ فرهنگیان هرکدومو برم دنبال اینم باز

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا بانک‌؟ نزدیک عید تا 4 باید وایسه ولی الان تا ساعت 1 کارشون تمومه پیش نیومده شب وایسن 

واقعا تا یکه؟ 

خب پس خیلی تایم ازادم دارن که

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
آها آره درست میگی این مورد واقعا خیلی مهم خودمم روی این موضوع حساسم 

دقیقا وگرنه واقعا رشته خوبیه

ولی سردفتری خیلی خوبه

2728
شرایط همه یکیه، هیچ مزایایی ندارن

چ بد 

پس ب نظر خودم برم بانک 

من برای کدوم اینا ک بخوام برم راه هنوز زیاد دارم اما میخوام برای جفتشون تلاش کنم فردا روز رزومه ام خیلی خوب باشه

بانك با حقوق معلمي پول باشگاه و سفر و … نداري ك بخاي تابستون انجامش بدي

مرسی از پیشنهادتون عزیزدلم❤❤

دقیقا وگرنه واقعا رشته خوبیه ولی سردفتری خیلی خوبه

سردفتری قبلا خیلی بهتر بود من درنهایت رسیدم به وکالت میخوام سالم کار کنم و مطمعنم خدا کمک میکنه

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫

من خودم امسال ازمون اموزگاری دادم رشته روانشناسی  

خیلی دوست داشتم برم دبیری ولی نمیشد  

بنظر من بانک اگه رشتتو میگیره برو بانک مزایاش حقوقش 

وامش 

حقوق معلمی واقعا کمه 

الانم که فهمیدم مصاحبش خیلی سخت شده منم که صفرم تو این چیزا نمیدونم اگه قبول بشم برم مصاحبه یا نه 

2740
اره بابا ميتوني ادامه تحصيل بدي الان ي جوجه بانكي ميتونه با وامهايي ك ميدن بعد دو سال كار خونه بخره ...

برای امتحان یعنی مرخصی میدن؟ 

اصلا همین ک مرخصی بدن برای امتحان برام خیلی خوبه من ب شدت این موضوع برام مهمه

سردفتری قبلا خیلی بهتر بود من درنهایت رسیدم به وکالت میخوام سالم کار کنم و مطمعنم خدا کمک میکنه

وکالت هم مسیر شدیدا سختی داره  

ولی بگیره تمومه

من خودم امسال ازمون اموزگاری دادم رشته روانشناسی   خیلی دوست داشتم برم دبیری ولی نمیشد   ...

والا اشنامون گفت میگیره یکی از دوستان گفت نمیگیره

دبیری با حقوق هم میگیره؟  

برای امتحان یعنی مرخصی میدن؟  اصلا همین ک مرخصی بدن برای امتحان برام خیلی خوبه من ب شدت این مو ...

اره 

شايد يكي دو سال اول سختت باشه واسه كار و مرخصي اگه توي شعبه باشي ولي بعدش خوبه 

ضمن اينكه اين روزا دانشگاههاي پولي خودشون رو با كارمندا تطبيق دادن