2737
2739
عنوان

فوم صورت😍

78 بازدید | 11 پست

این فوم برند پوندز ک خیلی قوی و یه حالت اسکراب طور داره برا شستشو صورت و بستن منافذ صورت عالی من هفته ای دوبار استفاده میکنم اینم بگم همون بار اول نتیجش نشون میده

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمتش

۶۸ تومن خریدم دی جی کالام به قیمت ۱۰۰ ب بالا هست برندش 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2728
فرق ژل شستشوی صورت با فوم چیه  وکدومش بهتره  وبرای پوست خیلی چرب چه برندی خوبه  اص ...

فوم بهتر ببین پوستت چرب اگه جوش میزنی طبق عملکرد صورتت خرید کن اما روتین پوست چرب اینه دستمال مرطوب تونر اسکراب ماسک ورقه ای سرم ویتامین سی کرم دور چشم و مرطوب کننده 

من منافذ باز دارم و اسکراب مناسبم نیس ملتهب صورتم خیلی کم این فوم بهتر برای من و من تونر میزنم سرم میزنم هفته ای دوبار ماسک ورقه ای ویتامین سی و ماسک طلا میزنم و ماسک میوه ای 

اصلا ابدا ماسک ورقه ای برنج نزنید چون ماسکش پاکسازی پوست میکنه یعنی اصلا نیاز نیس ب اسکراب فوم  این قدر ماسکش قوی ماسک ورقه ای برنج چون از عمق صورت پاکسازی میکنه ممکن خارش قرمزی سوزش حس کنید اگه پوستتون ملتهب باشه ک اصلا نباید بزنید

فوم بهتر ببین پوستت چرب اگه جوش میزنی طبق عملکرد صورتت خرید کن اما روتین پوست چرب اینه دستمال مرطوب ...

ممنونم ازتون

کلا پوستم خوبه، ولی برا شستشو یه چیزی میخام که چربیشو بشورع ببرع 

روتین خاصی استفاده نمیکنم، بنظرتون ژل خوبه برا پوست من یا فوم

ممنونم ازتون کلا پوستم خوبه، ولی برا شستشو یه چیزی میخام که چربیشو بشورع ببرع   روتین خا ...

فوم  ولی برا پوستت یه ماساژ صورت بگیر و ماسک ورقه ای لیفت صورت بگیر من استفادا کردم صورتم سفت شدخ گرد تپل شده 

2740
مرسی عزیزم  میشه بگی قیمت ماسک چنده

ماسکا میوه ای داروخونه میده ۳۰ تومن اما من از عمده فروشایی ک لوازم ارایشم دارن همونا باقیمت ۱۰ تومن خریدم به تعدا  مصرف هفتم همون مارک همون شرکت همون بارکد ک توداروخونس🙁اوایل ناراحت شدم ک چرا اینجوری باادم بازی مکنن ولی راضیم قرص جوشان ویتامین سیم میخورم برا کلاژن سازی خوبه دیشبم یه ویتامین دی ۵۰۰۰ هزار خوردم چون هرچی ویتامین بدنتم بیشتر باشه هم برابدن خوبه هم برا پوست مو 

مرسی عزیزم  میشه بگی قیمت ماسک چنده

من کلا وسایل پاکسازیم خریدم و فقط میمونه استفاده مواد ک اونم هزینش طبق درامدم تا ۲۰۰ تومن میشه مثلا میگم یه فوم ۷۰ تومن ماساژ صورت ۵۰ تومن فیس براش ۳۰ تومن ماسکا ک ۶ تان ۶۰ تومن شد قرص جوشانم ۷۰ تومن سرم ۱۵۰ تومن کرم دور چشم ۱۰۰ تومن تواین ۳ هفته صورتم بهتر شده و گرد سفت شده من مشکلم منافذ بود ک کم کم دان میرن بهتر شد من یه کمپرس یخم گرفتم برا ماساژ یخ روی صورت ک اونم ۱۰ تومن شد از داروخانه گرفتم یه کرم ابرسان توکیف برا دست ۳۵ تومن یه جالاکی خالی ۴۰ تومن روغن بچه ک بزنم دور ناخنم ۳۰ تومن سوهانم ک تهش دور گیر داره ۵۰ تومن و شکر خدا راضیم