2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین لیمو عمانی رو یه سه چهار ساعت قبل از اینکه بندازی توی خورش چند تا سوراخ توش بزن با چاقو بنداز توی آب ولرم که تلخیش گرفته بشه بعد از اینکه تلخیش توی آب رفت آب بکشش بشورش بعد یک ساعت دو ساعت آخر اضافه کن به قورمه سبزیت

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

راز قرمه سبزی خوشمزه یکی تو سرخ کردن کامل سبزیشه،یکی جاافتادنش.بجای ربه گوجه یه نصفه قاشق رب انار اضافه کنید

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین
2738
تله نمیدونم یعنی چی اما لیمو رو سوراخ میکنم و ۳۰ دق تو آب میزارم اساعت آخر میریزم داخل خورش

یچند تا سوراخ میکنی و میزاری تو آب و بعد از آب درمیاری میندازی تو قورمه

2706