2733
2734
عنوان

خیلی بی رحم و ترسناک شده

325 بازدید | 27 پست

داریم طلاق میگیریم ..اول قرار بود توافقی باشه ولی بعدش اون عوضی زد زیرش و تمام تلاشش رو داره میکنه تا حق و حقوقمو پایمال بکنه ..هر روز با تهدید پلیس و مامور میاد میگه باید خونه رو تخلیه کنی که بعدش سریع بره برام عدم تمکین بگیره ...در حالیکه خودش  چندین ماهه خونه رو ترک کرده

دیروز دوباره اومده بود منم چنان جیغ و دادی راه انداختم جلو در و همسایه ..بهش گفتم خجالت نمیکشی؟ بچه تو توی این خونس..حداقل از اون شرم کن یکم و کلی فحشش دادم

بچه ها دقیقا مث داعشیا شده ..هم ظاهرش هم باطنش..اصلا انگار ذره ای محبت بهمون نداره دیگه ..چشماش سرده سرد شده و بی روح ..انگار هیچوقت توی این خونه با ما نبوده ..نهایت بی رحم....هرچقد ازش میخوام بخاطر بچه این کارا رو نکنه بدتر میکنه....

این همون آدمیه که تا چن ماه قبل گریه می‌کرد میکفت بدون تو نمیتونم.:

چجور میشه یه آدم یهو اینقد تغییر کنه!!!!!! باورش سخته برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید بهش ثابت کنی تهمت هایی که مادرش بهت زده دروغه، بگو حرف راست رو که پشت سر نمیزنن این بچه اینم تو فقط یه آزمایش DNA خرجشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

بخوای نخوای همشون یه روی اینجوری دارن 

مال من که بچه هام براش با کلی ذوق  خونه تزیین کردن و کادو خریدن تولد گرفتن حتی نگاه نکرد به کیک چه برسه بخواد عکس بگیره یا کیکو کوفت کنه حتی 

حالم از همشون بهم میخوره

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2740
باید بهش ثابت کنی تهمت هایی که مادرش بهت زده دروغه، بگو حرف راست رو که پشت سر نمیزنن این بچه اینم تو ...

نه بابا اصلا مسئلش‌ این نیس .ننش یه چرتی گفت تموم شد رفت