2733
2739
عنوان

والیبال و ادامه بدم؟

21 بازدید | 2 پست

من۲۵ سال دارم و چند ماه کلاس والیبال رفتم، و حرکات  والیبال را یاد گرفتم. و حالا باید بازی در زمین با افراد حرفه ای را شروع کنم. دو جلسه ای هست که چند دقیقه آخر بازی کردم . اما یک نکته هست

اینکه  اگر یک حرکت ناشی بزنم، خودم به شدت از خودم ناراحت و عصبانی میشم و این، حال درونم رو آشفته می کنه

به نظرم ورزش، باید اضطراب و استرس را کم کند نه اینکه خودش، باعث استرس شود. تصمیم دارم دیگه نرم شما هم با من هم نظرید ؟

نرو

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

این حس طبیعیه منم همینطور بودم استرس می‌گرفتم وقتی تو زمین بودم .. اگه واقعا علاقه داری ادامه ش بده 🌱🍀

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘