2737
2734

دیشب ما یجایی دعوت بودیم 

ک ی آقاپسری اونجا بود من قبل از رفتن ب اونجا فالوش کردم پیجش باز بود 

ایشونم ۳۱ سالشه قصد ازدواج داره دنبال دختره من ۲۲ سالمه

بعد اومدیم خونه ایشونم رکوئست داد 

خلاصه خوابیدم

صبح پاشدم ینی نیم ساعت قبل دیدم پیام داده شما منو میشناسید؟گفتم نه همینجوری فالو کردمو فلان 

خلاصه پرسید چن خواهربرادری و دانشجویی و اینا 

گفتم فک کنم تو مراسم دیشب دیدمتون گفت کی بودید

گفتم فلان رنگ روسری داشتم چنان با شوق پیام میداد ولی دیگ نداد😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

بچه ها مگه من چمه؟چرا همه اینطوری میکنن؟حالم خیلی بده عملا اون واکنشش ینی ازمن خوشش نیومده من بااینهمه زخم چیکارکنم😔😔😔😔💔💔💔

من حس میکنم دوباره بهت پیام میده.اگه باز پیام داد با شوق برخورد نکن

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂

شاید فیلترشکنش قطع شده، کاری پیش اومده براش 

ولی دفعه ی بعد سر سنگین جواب بده

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فدای سرت غصه چی رو میخوری خوبه سنی هم نداری بیشتر خودتو دوست داشته باش 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

چقدر روی اون دیدار کوتاه که حتی برخوردی هم نداشتین امیدوار بودی 🤕چرا نمیتونم درکت کنم

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

ول کن بابا فلانششش سنی نداری لذت ببر زندگی کن 

اصلاااااا ب رین ب هیکلش دختر خوببببب نذار کسی اعتماد بنفستو بکوبه 

خب یارو ۳۱ سالشه شاید سر سنت دیگ پیامی نده 

خدایا دستمو بگیر….🖤
2740

اگه یه باره جواب نداد بدون بیشعوره پس ناراحت نباش برای ازدست دادنش .

ولی اگه جواب داد و کم کم کنار کشید بدون   ظاهرت جذبش نکرده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

باید علف به دهن بزی خوشش لیاد صبرکن تااونی دوستش داری ودوستت داره ازدواج کنی . واینم بهت بگم به خودت برس تمیز ومرتب بپوش اماانتظار بی جانداشته باش همه بپسندن اخه همونجوری ما همه رو نمیپسندیم اونهاهم همینجور

ول کن بابا فلانششش سنی نداری لذت ببر زندگی کن  اصلاااااا ب رین ب هیکلش دختر خوببببب نذار کسی ا ...

فکر نمیکنم بخاطر سنم باشه

دارم میمیرم 

چرا اخه چرااا هیشکی ازمن خوشش نمیاد😭😭😭😭💔💔💔💔

باید علف به دهن بزی خوشش لیاد صبرکن تااونی دوستش داری ودوستت داره ازدواج کنی . واینم بهت بگم به خودت ...

بابا اخه تاحالا ینی مورد پسند کسی نبودم؟😔💔

چرا کسی ازم خوشش نمیاد😔