2737
2734
عنوان

هروقت با شوهرم تو یه رخت خوابیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییییییی

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake
2740
😂دیشب یجوری زد ها تو بینیم منم هی میگفتم خر احمق اصلا خودمم خابالو بودم نمی‌دونستم چی میگم

ببین شوهر منم همینه،من تو حامله از ترس نمیزاشتم بیاد پیش من بخوابه،بچم که دنیا اومد اگه بالششوبرمیداشت بره پیش بچه بخوابه جیغ می‌کشیدم می‌گفت تو بچمو کتلت میکنی خودتم متوجه نمیشی

دو تا رختخواب پهن کنین کنار هم یکم با فاصله بخواب حالا چفت هم نشین چی میشه؟

ما همین کارو میکنیم 

اونی که بقیه میبینن یه زوج کنار هم اروم و بدون تکون تا صبح میخابن مال تو فیلماست 

وای منم دوسه باری یه پشت دستی اومده تو دهنو بینیم 😂😂

تو خوابم ۳۶۰ درجه چرخش داره 

یهو بیدار میشم میبینم سرش رو ماتحت منه 🤦🏻‍♀️

شب ها منو از روی رخت خواب میندازه اونور زمین 

ولی من نمیتونممم جلوی خندم بگیرم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
😂😂 توهم جوابشو بده

من اصلا نمیاد اصلا مث اون نیسم . گوزو نیسم‌از بس جلوش گرفتم نمیاد دیگه. بعد رومم‌نمیشه🤣

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

منم همیشه پتو رو دور خودم میپیچوندم مخصوصا زمستونا یخ میزد خودشو عین جنین جمع می‌کرد    الان دیگ دوتا پتو داریم  و اینکه بیشتر تشک رو مال خودم میکنم اون برای خودش رو فرش می‌خوابه 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم