2733
2734

و اصلا باورش نميشده با همچين كسي باشه و بعد از اينكه حرفاي جنسيشم زده و بعد دختر نشون داده دوسش داره و هدفش باهاش جديه،ولي پسر هنوز نگفته و تازه بعد اين مدت بياد بگه كه اگه الان كسي بخواد بهم ابراز علاقه كنه يا باهام آشنا شه بهش فكر ميكنم ولي بستگي داره كجا اين اتفاق بيفته اگه چارچوب داشت امكان داره آشنا بشم 

بعد دختر بگه من الانو دارم میگم که با منی اونم بگه منم الانو گفتم يعني چي

😶😶😶😶😶

بعد پسر نقطه ضعف دخترو گیراورده و دخترم سر همین حرفش خواسته بره ترسیده و نذاشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته اولش له له میزنه که فقط جوابشو بدی من داشتم کلا به نطرم رابطه هیچی توش نیس اولا فک میکردم اووووو رابطه چی هست از دور خیلی قشنگه ولی اونی نبود که من میخواستم😔🖤💔

واقعا خداروشکر میکنم خودم کات کردم و کنارش گداشتم 

اسی منم خیلی زود وا دادم ولی واقعا اگه فک میکنی ادمت نیس خودتو توجیه نکن من تایم زیادی باهاش بودم ولی میدونستپ ادمم نیس فقط خودم اسیب دیدم کاش زودتر میفهمیدم اشتباه کردم🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

فکر کنم فقط من متوجه نشدم چی گفتی🤕😅

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕