2733
2734
عنوان

جای ما بودید بچه دار میشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 32 پست
یعنی از یه ور ترس از تنبلی تخمدان و تکرار شدن زندگی داریم از یه ور با خودمون میگیم اگه بچه نباشه راح ...

نگران تنبلی نباش. الان خیلیا دارن و بچه دار هم میشن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

الان یه عده میان من و میخورن 

ولی ماهم شرایط شمارو داریم ، تازه ما خونه رو هم اجاره نشستیم

ولی خب به قول شما از پس هزینه های بچه برمیایم ، واقعا الان ازش غووووول ساختن بخدا اینطوریام نیست ، خیلی همسن و سالامونو میبینم بچع دارن واقعا تو رفاه هم هستن مشکلیم نیست

درضمن خود خداهم گفته روزی بچه رو میدم 

من به حرف خدا خیلی بیشتر از نینی سایتیا اعتماد دارم با اجازه تون😂

ولی اگه حس میکنی شرایط شو داری بهت اکیدا تاکید میکنم الکی عقبش ننداز

همین مامان بابای ما مگه وقتی مارو اوردن همه چیشون کامل بود؟الهی شکر هیچیم کم نداشتیم از بچگی

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با احترام

هیچ کس نمیتونه جای شما تصمیم بگیره شما همه جوانب رو بسنج حتما درباره ی تنبلی با دکتر مشورت کن برای خودتون هدف بزارید اگر میتونید خونه رو عوض کنید و ...بعد تصمیم بگیر 

2731

خب چون تنبلی داری اقدام کن فقط در نظر داشته باش با هزینه های دکتر و سونو و بارداری د زایمان و .... باید در عرض ۹ ماه صد میلیون هزینه کنی اگر حداقل هزینه رو داری خیلی هم خوبه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من فقط یه چیزی میدونم اینکه صبر کردن برای درست شدن شرایط صحیح نیست چون همیشه یه چیزی میلنگه و همه چ ...

بنظرم نگاه صفر و صدی تو همه چیز اسیب زا ترینه

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
تکلیفتون با خودتون مشخص نیست یعنی چی 😑

یعنی هم بچه میخواییم هم نمیخواییم😁

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
یعنی از یه ور ترس از تنبلی تخمدان و تکرار شدن زندگی داریم از یه ور با خودمون میگیم اگه بچه نباشه راح ...

عزیزم الان بخواهی خونه عوض کنی چندین سااال باید پول جمع کنی با تورمی هم که هست هر سال میزان پولی که باید جمع کنی بیشتر می شه..اومدیم تا ۱۰ سال دیگه هم نتونستید خونه عوض کنید...ما هم ماشین نداشتیم..بعد طلاهامو فروختم و وام گرفتیم و خریدیم...اگه تنبلی تخمدان داری جلوگیری نون

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
من فقط یه چیزی میدونم اینکه صبر کردن برای درست شدن شرایط صحیح نیست چون همیشه یه چیزی میلنگه و همه چ ...

خواهرمم دقیقا همینو میگه 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟

چون خونه داری و پولم در حد خودتون داری اره اقدام کن ۴ سال گذشته ممکنخ بعدا اذیت بشی و درگیر مشکلات ناباروری بشی ... با بچه پول جمع کردن سخت تره چون خرجش زیاده ولی خب چند سال دیگه بخای دور ازجون پولای جم کردتو خرج دوا درمون برا بچه اوردن کنی نمیرزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
چون خونه داری و پولم در حد خودتون داری اره اقدام کن ۴ سال گذشته ممکنخ بعدا اذیت بشی و درگیر مشکلات ن ...

دقیقا منم از همین میترسم همسایمون ۳۰۰ ملیون خرج کرد برا بچه دار شدن

دکتر به من گفت جلوگیری نکن...منم جلوگیری نکردم ولی اولین بارداریم دوقلو شد و سقط شد..چند ماه صبر کردم تا بدنم قواشو به دست بیاره دوباره اقدام کردم..این طوری ادم هی زمانو از دست می ده..این اتفاقات غیر مترقبه هم هست

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

من وقتی بچه دار شدم شرایط مالی شما رو نداشتم

الان شرایطم خوبه ها...اون موقع نه

الان نی نی چهارمم توی راهه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706