2733
2734
عنوان

جای ما بودید بچه دار میشدید؟

220 بازدید | 32 پست

۲۴ سالمه ۴ سال ازدواج کردم یه خونه پنجاه متری داریم ماشین نداریم از لحاظ اقتصادی میتونیم نیاز های بچه رو تامین کنیم ولی خب میدونم باید پول جمع کنیم برای عوض کردن خونه و گرفتن ماشین تنبلی تخمدان هم دارم میترسم بعدا سر بچه دار شدن به مشکل بخورم تکلیفمون با خودمون مشخص نیس هم بچه میخواییم هم نمیخواییم طبیعیه این حس؟

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی دو سال صبر بعد اقدام. تو این دو سال سعی کنین خودتونو جمع کنین

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2740

من خونه ندارم هیچ کسم حمایتمون نکرد از اول زندگی،کمکی ام ندارم برا ی روز بچه نگه داشتن   ۲۶ سالمه   واقعا شرایطشو ندارم  میگم چرا اصلا ازدواج کردم ک قرار باشه بچه بیارم.

بنظرم هرکی همه جوره شرایطش خوبه بچه بیاره وگرنه ظلم ب خودش و بچه اس

من فقط یه چیزی میدونم اینکه صبر کردن برای درست شدن شرایط صحیح نیست

چون همیشه یه چیزی میلنگه و همه چیز تکمیل نمیشه در کنار بچه هم میشه ماشین خرید و خونه رو عوض کرد بچه دار شدن بارداری و سال اول خیلی هزنیه بره زودتر بچه دار شدن این خوبی رو داره که رابطه تون با همسرتون به جایی نمیرسه که برای هم تکراری بشید من هشت سال بچه دار نشدم و به این شرایط رسیدم و دیدم چقدر طولانی صبر کردن بده

الان به نظرم وقتشه اقدام کنید

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

اومدیموتاچندسال دیگه نتونستین ماشین بخرین وخونه روعوض کنید وچون تنبلی داری خدایی نکرده به مشکل بخوری وحسرت به دلت بمونه شمااقدام کن ممکن حالاحالاهم نگیره

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
ینی چی نمی‌دونین بچه می‌خواین یا نه؟

یعنی از یه ور ترس از تنبلی تخمدان و تکرار شدن زندگی داریم از یه ور با خودمون میگیم اگه بچه نباشه راحت تر میشه پول برای خونه و ماشین جمع و جور کرد 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟