2733
2734
عنوان

ابراز علاقه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زیاد جدی نگیر اینقدر بودن از این پسرا که میان دایرکت م وای چقدر شما خوبی چقدر شخصیت شمارو دوست دارم اینقدر با اب و تاب ازت تعریف میکنن که میگی واای خدای من این از اسمون هفتم برام پرتاب شده 😂بخدا من که به هرچی پسره مشکوکم و بدبین شدم کلا اینقدر امار خیانت و این چیزا رفته بالا و داستان های خیانت شنیدم تو یوتیوب که دیگه باور کن حضرت یوسف هم بیاد بگه من پاک پاکم باور نمیکنم (بفرض مثال 😅) دؤره ی خیلی بدی شده میدونی که!! ادم خودش باید عاقل و واقع بین باشه ما دخترا خیلی زود احساساتی میشیم اما باید بفکر عواقب بعدش هم باشیم که اگر خدای نکرده دلبسته شدیم و بعد فهمیدیم همه ی حرفاش دروغ بوده چه ضربه ی روحی بزرگی بهمون وارد میشه و دیگه پسوندش افسردگی و... 

2728
عزیزم زیاد جدی نگیر اینقدر بودن از این پسرا که میان دایرکت م وای چقدر شما خوبی چقدر شخصیت شمارو دوست ...

اره دقیقا منم نظرم همینه

خیلی نسبت به پسرا بدبین بودم ولی حالا این یه ذره واسم قابل باور تر بود اما خب هیچ جوره نمیشد قبولش کنم نه سنش میخورد نه هیچی 

اره دقیقا منم نظرم همینه خیلی نسبت به پسرا بدبین بودم ولی حالا این یه ذره واسم قابل باور تر بود اما ...

خود من هر پسری بهم درخواست میده قبول نمیکنم ولی چند هفته پیش یه پسری درخواست داد گفته بود این عکس پروفایل واقعا خودتی گفتم اره مشکلش چیه و گفته بود وای خیلی نازی و از این حرفا بعد دیگه شروع کرد به صحبت و از کارش گفت و منم یکم صحبت کردم باهاش همشهری مونم بود میگفت واای چقدر شما مهربون و خوش صحبتی و اینجوری نکن دلم غش و ضعف میره برات 😂😂خلاصه فردا شبش دیدم پیام گذاشته سلام عزیزم صبحت بخیر خوبی خوشی همینجوری احوالپرسی میکرد یا یه روز عروسی دوستش بود میگفت از صبح تاحالا درگیر تدارکات عروسی دوستم هستیم و باید ببریمش ارایشگاه و سرم خیلی شلوغه واای چقدر دلم برات تنگ شده بود و از این حرفا منم خب یکم احساساتی شدم عصر وقتی از سر کار میومد پیام میداد بهم ولی خیلی کم میاد اینستا چندروز اول خوب پیام میداد الان دیروز فقط صبح یه پیام احوال پرسی داده بود دیگه عصر رفت نداد حتی یکبار هم شاکی شدم که شاید به کس دیگه ای داری توجه میکنی و برو میگفت نه بخدا تو برام همه چی تمومی و کس دیگه ای تو زندگیم نیست فقط سرم شلوغه سرکار میرم خیلی خسته میشم وقتی میام خونه بیهوش میشم میخوابم فردا صبحشم دوباره باید برم سرکار تا عصر گفتم باشه عزیزم اینم قبول درکت میکنم مشکلی نیست دیگه از دیروز صبح که پیام داده هنوز نیومده جواب پیاممو بده منم دیگه میخوام تموم کنم باهاش روز اولم گفت شرایط مو بهت بگم من کارم اینجوریه میتونی باهاش کنار بیای گفتم باشه چند روز بعد که دیدم نمیاد اینستا و پیام نمیده اعتراض کردم گفت منو همینجوری که هستم بخواه عزیزم من دیشب خوابم برد و از این حرفا ولی خب منم نمیتونم که همش منتظرش باشم چندبار گفته بود از سرکار میام پیامت میدم ولی منتظر موندم شد 8 9 10 12 شب و نیومد احساس میکنم بدقوله حس خوبی ندارم 

خود من هر پسری بهم درخواست میده قبول نمیکنم ولی چند هفته پیش یه پسری درخواست داد گفته بود این عکس پر ...

منم قبول نمیکنم اینم خیلی اتفاقی شد 

خیلی معذرت می‌خوام ولی انگار خرش که از پل گذشت اینجوری شد

ولی خب این اونجوری هم نبود جواب میداد سریع به هر حال که تموم شد همه چی برام فقط میخواستم عذاب وجدان نداشته باشم

2740

بهش بگو عکس اصل شناسنامه و کارت ملی تو بفرست زنگ بزن و اجازمو از بابام بگیر و بیا زیر نظر خانواده آشنا بشیم 

اینا عاشق شدنشون واسه ی چیز دیگس ... 

اگر محو نشد من اسممو عوض میکنم 

کار خوبی کردی عزیزم این پسرا همشون همینن🥲😂

نمیتونم درکشون کنم واقعا 

حالا میگیم بعضیا برای یه چیزی میخوانمون بقیشون چی 

چی بهشون میرسه که با احساسات مون بازی میکنن