2733
2739
عنوان

ابراز علاقه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 73 پست
خود من هر پسری بهم درخواست میده قبول نمیکنم ولی چند هفته پیش یه پسری درخواست داد گفته بود این عکس پر ...

تکنیک روانشناسی سیاه روی تو پیاده کرده اولش وابستت میکنن بعد وقتی دید وابسته ای سردی میکنن که به خواسته هاش تن بدی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیافشم ببینی خیلی بچه مثبته بهش نمیاد آخه 🥴

جدی؟ ولی میگن بترس از این سر به زیرا 😂بعدشم این هنوز بچه ست سنی نداره که بزار بزرگتر بشه چشم و گوشش بیشتر باز بشه تازه الان تو سن نوجوانی این حرفا طبیعیه زود عاشق میشن بعضیا ولی بعد که بزرگتر میشن یهو نظرشون برمیگرده انگاری، بماند که چند سال پیش یه پسر 18 ساله تو شهرمون دوست پسر داییم بوده عاشق یه دختری میشه میره خواستگاری جواب منفی میدن بهش اونم خودشو دار میزنه 🥲🥲بعضی از پسرا تو این سن نمیفهمن دارن چیکار میکنن یهویی عاشق میشن زیاد احساساتی میشن 

2742
تکنیک روانشناسی سیاه روی تو پیاده کرده اولش وابستت میکنن بعد وقتی دید وابسته ای سردی میکنن که به خوا ...

یا امام پنج تن🥲 خاک تو سرشون کاش نسل اینجور پسرا هرچه زودتر منقرض بشه بخدا روانی مون کردن 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

جدی؟ ولی میگن بترس از این سر به زیرا 😂بعدشم این هنوز بچه ست سنی نداره که بزار بزرگتر بشه چشم و گوشش ...

اره واقعا 😂

اره اینجور اتفاق ها متاسفانه خیلی میوفته 

2740
خودم دوست ندارم تو این سنم وارد رابطه بشم

خب پس همین اول فکرت رو درگیرش نکن بهش بگو می خواستم فقط مثل دوتا دوست بهم پیام بدیم و دوست ندارم فعلا وارد رابطه ای بشم

بعدش هم دیگه جوابش رو نده

خیلی گیر داد بلاک کن👌😂

خب پس همین اول فکرت رو درگیرش نکن بهش بگو می خواستم فقط مثل دوتا دوست بهم پیام بدیم و دوست ندارم فعل ...

گفتم بعدش هم گفتم که تو این سن فعلا به هیچ جایی نمی‌رسیم برو درستو بخون تا آینده 

ولی هی پیام میداد منم بلاکش کردم