2737
2734
عنوان

ابراز علاقه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 67 پست
خود من هر پسری بهم درخواست میده قبول نمیکنم ولی چند هفته پیش یه پسری درخواست داد گفته بود این عکس پر ...

تکنیک روانشناسی سیاه روی تو پیاده کرده اولش وابستت میکنن بعد وقتی دید وابسته ای سردی میکنن که به خواسته هاش تن بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیافشم ببینی خیلی بچه مثبته بهش نمیاد آخه 🥴

جدی؟ ولی میگن بترس از این سر به زیرا 😂بعدشم این هنوز بچه ست سنی نداره که بزار بزرگتر بشه چشم و گوشش بیشتر باز بشه تازه الان تو سن نوجوانی این حرفا طبیعیه زود عاشق میشن بعضیا ولی بعد که بزرگتر میشن یهو نظرشون برمیگرده انگاری، بماند که چند سال پیش یه پسر 18 ساله تو شهرمون دوست پسر داییم بوده عاشق یه دختری میشه میره خواستگاری جواب منفی میدن بهش اونم خودشو دار میزنه 🥲🥲بعضی از پسرا تو این سن نمیفهمن دارن چیکار میکنن یهویی عاشق میشن زیاد احساساتی میشن 

2731
تکنیک روانشناسی سیاه روی تو پیاده کرده اولش وابستت میکنن بعد وقتی دید وابسته ای سردی میکنن که به خوا ...

یا امام پنج تن🥲 خاک تو سرشون کاش نسل اینجور پسرا هرچه زودتر منقرض بشه بخدا روانی مون کردن 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

جدی؟ ولی میگن بترس از این سر به زیرا 😂بعدشم این هنوز بچه ست سنی نداره که بزار بزرگتر بشه چشم و گوشش ...

اره واقعا 😂

اره اینجور اتفاق ها متاسفانه خیلی میوفته 

2740