2737
2739
عنوان

احتمال بارداری

67 بازدید | 6 پست

سلام عزیزای دلم امیدوارم حالتون خوب باشه.

خانوما من تنبلی تخمدان دارم و تقریبا از سه ماه پیش قرص سیبل رو شروع کردم که کاملا منظم کرده پریودم رو و خب قرص جلوگیری از بارداری هم هست.

قرصم رو کاملا مرتب مصرف کردم و فعلا قصد باردار شدن ندارم.

از سه چهار روز پیش دچار خون ریزی و لکه بینی قبل پریود شدم و تازه ۵ روز دیگه باید پریود بشم...

بعد از گذشت ۱۴ روز از نزدیکی آزمایش بتا دادم و سه تا بیبی چک همه‌شون هم منفی بود.

دکتر رفتم برام پرولاکتین و سونوی رحم نوشته.

لکه بینی هام با درد شکمی مثل درد سبک پریود همراهه.

شما لکه بینی بین دو دوره داشتین؟ بنظرتون ممکنه باردار باشم؟

خیلی بعیده

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی آزمایش و بی بی منفیه احتمال بارداری صفره.

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2728
انشاالله  من خیلی زوده برای بچه دار شدنم هنوز با همسرم به درآمدی نرسیدیم که بتونیم بچه بزرگ کن ...

البته درسته که باید برای بچه دار شدن از قبل تدبیر کرد، اما اگر همسرتون انسان زحمت کشی هست و البته مسئولیت پذیر، حضور فرزند باعث میشه تلاش بیشتر کنن و درآمد بالاتر داشته باشید. این یه واقعیته.

نکته مهمتر اینکه وقتی سن و سال بالا میره، ارتباط گیری با فرزند دچار مشکل میشه.

من مادر سه فرزندم. وضعیت اقتصادیمون پایین نیست. یعنی مستاجریم اما بچمون مدرسه غیرانتفاعی میره...سبک زندگی خاص خودمون رو داریم. اما وقتی اولین بار بچه دار شدیم هیچی نداشتیم  یعنی قشنگ سپردیم به خدا. تا این حد بگم که هزینه سونوگرافی بارداری رو از هدیه های عروسی برمیداشتیم. بچه دوم رو که باردار شدم،همسرم پول نداشت گوشت بخره... منم دائم هوس کباب میکردم...دیگه سر بچه سوم افتاریم روی سود  یاد گرفتیم هر دوتامون چطور زندگی رو سرپا نگه داریم.

شما ممکنه با این شرایط حالا حالاها به حد مطلوب نرسید. مادر و پدر جوان و پر انرژی اولویت داره به والدین میانسال پولدار که فرزندانشون دچار کمبودهای عاطفی میشن. پول میتونه در سنین پایین کودک نباشه و در سنین نوجوانیش به حد مطلوب برسه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
البته درسته که باید برای بچه دار شدن از قبل تدبیر کرد، اما اگر همسرتون انسان زحمت کشی هست و البته مس ...

عزیزم امیدوارم روزیتون روز افزون باشه و زندگیتون پر از خوشبختی😍❤️

آره قشنگم باهات موافقم ولی خب ما تازه ازدواج کردیم و ترجیحم حداقل ۲ سال بعد ازدواجه🥹 چون من ۲۳ سالمه هنوز آماده مادر بودن نیستم به نظر خودم...