2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بیاین

154 بازدید | 8 پست

مادرشوهرم دیروز اومد جلو خونه پسرش ابروی منو برد چون به شوهرم گفتم بهش بگو پیش فامیلای من گله ی منو نکنه اونا از من خوششون نمیاد چندتا میزارن روش ابرومو میبرن این خانم طلبکار اومد در خونه که چرا بهت برخورده رفته به عموم گفته من بدبختشون کردم من دیروز اومدم خونه بابام صبح زود اومده جلو خونه پدرم دعوا که چه غلطی کردیم دخترتو گرفتیم میخواست اینجا هم ابروی بابامو ببره پدرم بهش میگفت بیا تو خونه حرف بزن تو کوچه زشته بیشتر سروصدا میکرد شوهرم گوشیشو جواب نمیداد به برادرش تماس گرفتم بابا بیاین مادرتونو جمع کنید از جلو خونه بابام پسرش خجالت زده اومد بردش 

دلم برای پدر و مادرم میسوزه کاملا تو سکوت هستن و این زن اینجوری مارو خورد یجوری واقعی اشک میریزه بابام میگه چیکار میکنی اینجوری دلش پر شده 

گفتم این مشکل روانی داره وگرنه ما دو روز پیش باهم بیرون بودیم حالا من کاری ندارم شوهرم نقطه ضعفش اینه من از خونه برم میره خونشون دعوا به ضرر خودش تموم شده

آخی درست میشه 

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی بی دلیل اینجوریه؟

میره به دیگران میگه من بدبختشون کردم من پسرشو ازش گرفتم شوهرم مرتب میره خونشون همه مسئولیتشو قبول میکنه خودم عید براش هدیه خریدم کاری به کارش ندارم 

از اینکه منو شوهرم داریم زندگیمونو میکنیم ناراحته 

پسفردا هم میاد خونمون انگار نه انگار دعوایی شده

این زن چون پسرش به خاطر تو جلوی خودت باهاش دعوا میکنه زورش میاد 

درست نمیشه این با عروسای دیگه اش هم همینجوریه

به نظرم از این به بعداگه چیزی گفت ناراحتت کرد به شوهرت بگو ولی نزار فوری بره دعوا کنه باهاش این آبرو براش مهم نیست هرسری میاد همینجوری میکنه 

با زبون نرمتر بهش بگین شاید بهتر جواب بده

2740