2733
2739

ببین لباس سایز صفر خیلی واجب نیست چون به شدت سریع کوچیک میشه برای همین یه دست بیشتر لازم نیست بخری شیشه شیر حتماً بخر پستونک حتماً بخر امکانش خیلی زیاده که توی بیمارستان و بعداً که توی خونه هستی احتیاجت بشه شو رت عینکی خیلی واقعاً واجبه حالا یه سریا میگن عینکی یه سریا میگن اردکی اونا خیلی خوبه باعث نمی‌شه که مثلاً مای بیبی هی کج و کوله بشه و نم پس بده تخت کنار مادر نخر چون خیلی نمی‌تونی استفاده کنی و به درد هم نمی‌خوره کریر به نظر من خیلی کارایی نداره چون اولاً اینکه خیلی سنگینه نمی‌شه واقعاً اینور اونور با خودت ببری و خیلی هم زود کوچیک میشه و بچه عملاً بیشتر تا سه چهار ماهگی نمی‌تونه توش بشینه و اینا روروگ اصلاً نخر چون خیلی از پزشکان متخصص‌های کودکان استفاده از ممنوع کردن چوب سکون فقرات بچه‌ها آسیب می‌زنه به نظر من به درد نمی‌خوره از این سه تای حمام که وان و سبد و اینجور چیزا داره اونو عملاً به هیچ دردی نمی‌خوره هیچ کدومشو نخر چون پول دور ریختنیه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.