2737
2734
شوهرت تو بقیه چیزا هم اینقدر زرنگه؟

مثلا 

ببین آدم اقتصادی و خیلی خوب تو زمینه اقتصادی و اینا آدم زرنگیه خیلی خوب میشه باهاش مشورت کرد توی همه چیز نظرات خیلی خوبی رو میده و بخوام از لحاظ کارای خونه و اینا بگم واقعاً کمک دست منه وقتی مهمونی چیزی داشته باشم اصلاً اجازه نمی‌دم کسی بخواد بیاد خونم کمک بکنه بهم و اینا شوهرم موقع‌هایی که خونه باشه من سعی می‌کنم مهمونی بدم و هر کاری که بهش بگم نه نمیاره هر کاری که بخوام برام انجام میده تا اون مهمونیه به نحو احسن برگزار بشه تو رانندگی و اینجور چیزام که خیلی زرنگه یعنی هر لحظه از شبانه روز من اراده بکنم بگم دلم گرفته هوس کردم برم جاده چالوس حتی اگه شده باشه ساعت ۲ نصف شب از خواب بیدارش بکنم منو می‌بره جاده آش می‌خورم برمی‌گردونه خونه تو خیلی از زمینه‌ها آره آدم فعال و زرنگیه ولی خب توی زمینه‌هایی هم نه یه خورده کنده مثلاً توی درس خوندن و اینا یه ذره تنبلی می‌کنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟ خودم تنبلی تخمدان خفیف دارم اما چاق نیستم اندامم خیلی خوبه  ولی میترسم بارداری مو مشکل دا ...

حالا نیاز نبود از اندامت تعریف کنی 😁🙄

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
ب پای هم پیر بشید

مرسی عزیزم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731

قرص نخور ک ضرره

اگه آشنا داری آیودی بذار

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740
چرا؟ خودم تنبلی تخمدان خفیف دارم اما چاق نیستم اندامم خیلی خوبه  ولی میترسم بارداری مو مشکل دا ...

تنبلی صرفا برا خانمای ک اضافه وزن دارن نیس خیلیارو میبینم ک لاغرن اما تنبلی دارن

...
2706