2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعی،  روش بارداریه نه جلوگیری. برای چی کان نمیشه؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

اگر قطعا و یقینا نمیخوای کا.... مطمئن ترین راهه ‌. اکر اون نمیشه قرص ولی قرص به بعضیا نمیسازه و درصدی هم خطا داره ولی بازم از طبیعی خطاش کمتره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2740

من خودم از وقتی ازدواج کردم جلوگیری طبیعی داشتم هروقتم واسه بچه اقدام کردم خداراشکر مشکلی نداشتم 

بعضی هارانمیشه قانع کرد،باید به نفهمیشون احترام گذاشت☺️

ببین بستگی داره به شوهرت خیلیا هستن با همین روش پیشگیری از بارداری طبیعی سالیان سال جلوگیری می‌کنند نمونه بارزش خود من که الان ۱۰ ساله دارم جلوگیری طبیعی می‌کنم نه یه دونه کاندوم تا الان خریدم نه یه دونه قرص استفاده کردم ولی خیالم از بابت همسرم راحت راحته چون خیلی مواظبه شما باید ببینی می‌تونی تو این زمینه به همسرت اعتماد بکنی یا نه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
آیودی بذار خودتا راحت کن هر وقت بچه خواستین آیودی را بردار

دوست عزیز قبل از اینکه باردار بشی و یه بچه دنیا بیاری برات آیودی نمی‌ذارن پزشکا این کارو انجام نمیدن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...