2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیست ساله روشم همینه،امااااا شوهرت خیلیییییی باید مواظب باشه

اون خیلی حواسش هست 😁 

بخاطر پیشاب و این داستانا گفتم 

میدونی شرایط بچه دار شدن ندارم اصلا 

درگیر چندتا کار هستم همزمان 

2731

با عرض معذرت بله

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......
چرا؟ خودم تنبلی تخمدان خفیف دارم اما چاق نیستم اندامم خیلی خوبه  ولی میترسم بارداری مو مشکل دا ...

قرص برا کسی خوبه ک. بچه اورده باشه 

ابنجوری باعث میشه یعدا ب مشکل بخوری

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740
چ جالب اینو من نمیدونستم

آآره سیستمی هم شدن خیلی راحت کد ملیتو ازت می‌گیرن وقتی کد ملی رو بزنن ببینن بچه نیاوردی اصلاً برات آیودی نمی‌ذارن به هیچ عنوان نه پزشکای متخصص زنان و زایمان نه ماماها نه حتی توی درمانگاه‌ها نمی‌ذارند یه دو سه سالی هستش که این قضیه تصویب شده من نمی‌دونم چه جوری خبر ندارن یه عده میگن برو آیودی بزار

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
دوست عزیز قبل از اینکه باردار بشی و یه بچه دنیا بیاری برات آیودی نمی‌ذارن پزشکا این کارو انجام نمیدن

واقعا 

پس برای من گذاشتن سال ۹۰ دانشجو بودم پزشک زنان گذاشت البته الان درسته نمیذارن کلا ممنوعش کردن حواسم نبود😊😊😅😅😅😅

اگه شوهرت زود ان....زالی نداره جوگیر نمیشه میتونه خودشو کنترل کنه بهت کلک نمیزنه بهترین روش همین طبی ...

نه اتفاقا برای همین کاندوم استفاده نمیکنیم چون یبار استفاده کردیم اصلا ارضا نمیشد 

بعد ولی سر کلک زدن یخورده شک دارم چون اصرار به بچه داره 

یعنی اگه اتفاق بیوفته خودم‌ متوجه نمیشم ؟

من طبیعی بودم و حامله شدم 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده