2737
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

128 بازدید | 9 پست

سلام روزتون بخیرپریرور جلوی درخونمون چند تا سگ بود که یکی از اونا دهتش رو به شلوار همسرم زد وشلوارش بزاقی شد درهمین حین همسرم دست زد به شلوارش وبعدش کاغذی روبه من داد منم اون کاغذ رو گرفتم اون کاغذ روبه لب ودهنم زدم الان خیلی میترسم که نکنه هاری بگیرم نکنه اون کاغذ به ویرووس الوده بوده باشه چیکارکنم

هاری باید حیون گازت بگیره و ازش خون بیاد. با بزاق نمیگیری

اخه تونت خوندم از یه مشاور هم پرسیدم از راه بزاق وقتی به دهن یا چشم یابینی بخوره خطرناکه الان دوروزه ازاسترس ددرم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه هاری داشت تاحالاگرفته بودی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728
2740
تشریف ببر بیمارستان یه واکسن بزن.وسلام

رفته بودم بیمارستان دکتره گفت باید زخم باز داشته باشی تاانتقال پیدا کنه ازاین راه که تومیگی نمیشه  انتقال داد ولی دکتر بیمارستان بود بخاطر همین نمیتونم مطمعن شم

رفته بودم بیمارستان دکتره گفت باید زخم باز داشته باشی تاانتقال پیدا کنه ازاین راه که تومیگی نمیشه &n ...

خودمم موندم چیکارکنم تو نت هم زدم نوشته بود بدون گازگرفتگی هم ممکنه انتقال