2737
2734
عنوان

وقتی مادرشوهر میاد خونت

| مشاهده متن کامل بحث + 7219 بازدید | 170 پست
منم وسواس گونه دست میشورم اینم خوب نیست ولی عادت کردم. مثلا موقع غذا پختن هر چیزی که اضافه میکنم به ...

دقیقا منم همینم اصلا دستام همش خشک میشه انقد میشورم 

مثلا وقتی سر سفره باشم اصلا ب کنترل دست نمیزنم 

چون بعدش باید بشورم

البته من ی وقتا با اینکه ازارم میده ولی جلوی خودمو میگیرم

مثلا اونروز ب کنترل دست زدم ب  اجبار ک بدمش ب ابجیم

بعد خواستم پاشم گفتم نه حق  نداری باید از سرت بیوفته

علاوه بر دست لباس هم خیلی عوض میکنه من کافیه برم ظرف بشورم یا جارو کنم 

امکان نداره لباس عوض نکنم بعدش

الان جدیدا یاد گرفتم یه لباس مخصوص این کار گذاشتم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خیلی علاقه دارم  زیرنویس فیلمارو تا جایی که گیر کنم نگا نمیکنم که اونم معمولا هر ۷،۸ ثان ...

کلا اخلاقامون نزدیک به هم منم یه تاجی سر سختم 😎🤣 فکر کن از شمال همسرمو راضی کردم بردم استادیوم بازی استقلال و دیدم 

2728
ماخودمون اسکاچ میبافیم واسه خودمون ازیه دونه کامواچندتادرست میکنیم ...شایدکسی بیادخونمون فکرمیکنه سا ...

چ جالب جنسش خوبه؟ من اسکاجی ک کفی نمیشه نمیتونم استفاده کنم 

کفی میشه قشنگ؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خیلی خوبه     من که حال میکنم روی شوشومو کم میکنم    

😂😂عزیزم 

زبانت خیلی خوبه؟ 

2740

مادر شوهر من اوایل ظرف شستن ریکا میزنه بعد میبینی ی ساعته ریکا تموم شده داره با همون اسکاج و اب میشوره 

بعدشم ظرفا کثیفن 

برا همون میادخونمون من اصلا نمیزارم بشوره 

بشوره هم بعدش باز باید بشورم 

چون بارها هم دیدم مثلا لیوان اب رو، آب خالی میزنه 

ایرانی نه، فارسی!

😂

آره کاموای نرم میخرم

جالبه