2737
2734
عنوان

وقتی مادرشوهر میاد خونت

| مشاهده متن کامل بحث + 7219 بازدید | 170 پست

بعضیا نمیفهمن چون اینجوری بار اومدن 

من خودم از یه اسکاج تا مدتها استفاده می‌کردم شایدم سالها... یه روز جاریم 20 تا اسکاج گرفته بود من گفتم یدونه دارم 4 ساله دارمش همه تو جمع دهنشون وا موند 😢واقعا خر بودم نمیدونستم ولی الان هر ماه عوضش میکنم.... البته دوزاریم تو نی نی سایت افتاد که تاپیک زدن کی از همه شلخته تره😁

وای منم عین شمام خیلی حساسم خیلییییییییییی من بیمار میشم تو این وضعیت

من هرسری میاد بعدش کل خونمو با جرم گیر و الکل تمیز میکنم سمت اشپزخونه هم اصلااا نمیزارم بیاد ظرفامم ک واسه غذا بهش دست میزنه بعدش با مایع سفیدکننده و پودر لباسشویی میشورم ولی دیگ دارم روانی میشم از این کاراش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضیا نمیفهمن چون اینجوری بار اومدن  من خودم از یه اسکاج تا مدتها استفاده می‌کردم شایدم سالها. ...

اخه من همش دارم جلوشون ب شوهرم میگم لطفا تمیز باش دستاتو بشور ولی خانوادش اصلا رو خودشون نمیارن

اون دیگه از بچگی و به وقتش یادش ندادن بی خیالی طی میکنه و اهل نظافت نیست

یه سری از بچه ها هم اینجورین و مادرشون عین خیالش نیست خوب این بچه بزرگ شه هم همین روال رو داره

عجب 
2740
من هرسری میاد بعدش کل خونمو با جرم گیر و الکل تمیز میکنم سمت اشپزخونه هم اصلااا نمیزارم بیاد ظرفامم ...

مفهممت منم خیلی چندشم میشه

اخه ی بار رفتیم بیرون بعد رفتیم سرویس بهداشتی

دوتا کوچیک کنار هم بود

من ک رفتم مایع داشت دستمو شستم 

اونجا ک مادرشوهرم داشت مایع نبود 

نزدیک ماشین ک شدیم گفت مایع نداشت 

بهش گفتم خب برو اونجا ک رفتم

خیلی هم فاصله نبود

ولی نرفت گفت عب نداره با آب خالی شستم

من اصلا حالم بد بود تا رسیدم خونه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
این ربطی به تمیزی و وسواس نداره الان کثیف ترین ادمم میره پی پی میکنه دستاشو میشوره چون میکروبه خودش ...

خیلی راحت میره کارشو میکنه بخاد خیلییی تمیزبازی دربیاره دستاشو فقط خیس میکنه اینو بارها دیدم