2733
2734
عنوان

اگه خیلیییی خوشگل باشین.......

341 بازدید | 14 پست

اگه خیلیییی خوشگل باشید و هیچ نقصی نداشته باشید نه تو هیکل نه صورت جز اینکه دماغتون یکم قوز داره خیلی کم شرایط عمل هم داشتین عمل میکردین؟ نمیترسیدین زیباییتون از دست بره با تغییر فرم بینی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه اصلا عمل نمی‌کردم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من همینجوری بودم یعنی همه می‌گفتن خیلی خوبی حتی وقتی رفتم پیش دکتر هم دکتر گفت اجزای صورتت خیلی خوبه و اونقدری که بخوای تغییر نمی‌کنی نهایت شما ۳۰ درصد تغییر می‌کنی با عمل جراحی بینی و از نظر من ریسک نکن و جراحی نکن عمو من دلو زدم به دریا و جراحی کردم و حقیقتاً هم خیلی راضیم اگه برگردم به گذشتم بازم جراحی می‌کنم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...