2737
2734
عنوان

متاهل ها چرا درک نمی کنن

301 بازدید | 19 پست

چرا متاهل ها مجردا رو درک نمی کنن مجرد ها هم نیاز به آرامش دارن شاید اونا سروصدای بچه هاشون براشون عادی باش یا دخالت تو همه چیز می کنن توی مدیت خونه گرفت تا احضار نظر ازدواج خواهر برادرای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من تقریبا هممون متاهلیم درک نمیکنیم زیاد ولی بهشون مودبانه بگو که از این رفتار ودخالت ناراحت میشی هرچند که میدونی خیر و صلاحتو میخوان ولی لطف کنن اجازه بدن تا سر فرصا خودت با کیس موردنظرت و مناسبت اگرلازم دونستی ازدواج کنی. 

2731
دوست دارن تو هرچیزی دخالت کنن یکی نیست بگه از این خونه رفتی پس دخالت نکن

یکی دوبار باید محکم حرفتو بزنی. من خودم انقد ساکت میمونم میرم تو گوشی یا جواب بی ربط میدم دیگه خودشونو خسته نمیکنن

اصلا حق ندارن تو زندگی منو داداشم دخالت کنن به اوناچه

موافقم ولی شما و داداشتون خواهربرادر اوناهم میشید، عزیزم خیلی خودتو اذیت نکن این چیزا عادیه

من خواهری دارم که با یه بچه ی مریص طلاق گرفته و خدامیدونه چقدر حرف پشتشه و اقوام چقدر پسرای دربه داغون بهش معرفی میکنن و زور میزنن ازدواج کنه و.. حالا شماکه خواهربرادرتن فقط مودبانه بگو دخالت نکنن

2740
روای سختم نبودن الانم حق ندارن توی ازدواج برادرم نظری بدن

مگه خواهربرادر نیستید؟! توروزای سخت بخوان نخوان باید باشن دیگه

حالا سخت نگیر کارشون درست نیست اصلا ولی خیلی محل نده بهشون اونا فکرمیکنن اینجوری صلاحتونه

مگه خواهربرادر نیستید؟! توروزای سخت بخوان نخوان باید باشن دیگه حالا سخت نگیر کارشون درست نیست اصلا ...

توب روزای سختم نبودن حق ندارن در مورد ازدواج داداشمو نظری بدن

توب روزای سختم نبودن حق ندارن در مورد ازدواج داداشمو نظری بدن

عزیزدلم این جمله رو بالا گفتی لازم به تکرارش نیست متوجه شدم دارم میگم خب بهشون بگین لطفا فعلا نظری ندید هروقت لازم بود خواستیم ازدواج کنیم خودمون بهتون خبرمیدیم بیاید باهاتون مشورت کنیم(یکم سیاست داشته باش اینجوری راحت تر دخااتاشونو مبزارن کنار تا با فحش و دعوا)