2737
2739
عنوان

ورزش ایروبیک

124 بازدید | 14 پست

من یه مدت ورزش کردم.بعدش دیگه نشد ادامه بدم وزنم رفت بالا همراه با سایز.....الان سوالم اینه کسی مثل من بوده؟بجز ورزش  ایروبیک .دوباره چیکار کرده لاغر شده؟؟؟(لطفاً نپرسین.چند کیلو بودی الان چندی)...فقط روش لاغریتون بهم بگین.ممنون  

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ژیم و استارت دوباره باشگاه روزی حداقل 30مین پیاده رویی تنده تو حین پیاده رویی هم اب گرم بخور

زمانی ک وزنت ثابت شد دیگ خواستی رها کنی بکن ولی فیتنس بدون دستگاه همینه عزیزم ول کنی وزن و سایز تغییر میده 

توصیم اینک ک برو ورزش رزمی یا بدن سازی

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2738
ژیم و استارت دوباره باشگاه روزی حداقل 30مین پیاده رویی تنده تو حین پیاده رویی هم اب گرم بخور زمانی ...

ممنون..ولی امکانش نیست.مچ پام پیچ خورده..چندماه پیش..دکتر گفت فعلا ورزش تند سنگین نکن

فست فود ، شیرینی ، تنقلات ، حجم غذامم خیلی کم کردم 

چه خوب.من همیشه ماه رمضان...۳،۴کیلو کم میشدم..چون حجم غذام کم بود...ولی مقوی بود...ولی امسال این اتفاق نیفتاد میترسم..وزنم بالاتر برع

ممنون..ولی امکانش نیست.مچ پام پیچ خورده..چندماه پیش..دکتر گفت فعلا ورزش تند سنگین نکن

رژیم بگیر ولی چون ورزش نمیتونی انجام بدی سبک بگیر بدنت کم میاره ب مشکل میخوری

و باشگاه میتونی سبک ورزش کنیا

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
رژیم بگیر ولی چون ورزش نمیتونی انجام بدی سبک بگیر بدنت کم میاره ب مشکل میخوری و باشگاه میتونی سبک و ...

باشگاه چه ورزشی مناسبه...بنظرتون؟

باشگاه چه ورزشی مناسبه...بنظرتون؟

بدنسازی برو 

هوازی اصلا نزن 

بقیه دستگاه ها رو راحت میتونی بری

خصوصا دست و شکم

البته باسن و جلو ران هم میتونی سبک وزن بزنی