2733
2734
عنوان

نی نی سایت ها مریضن آیا؟

564 بازدید | 36 پست

واقعا دلم میخواد نی نی یار یه سری ها که مشکل روانی دارن پرت کنه از سایت بیرون دیگه هیچوقت اجازه ورود نده 

هروقت تاپیک میزنیم فقط دوست دارن بپرن به آدم و حرف مفت بزنن دقیقا این حرف کجاش بده گفتم من واسه فامیل بمیرم کار نمیکنم منم دانشگاه رفتم حسابدارم چه دلیلی داره زنداییم با پز بشه بیا واسه برادر زاده ام منشی شو من مگه الافم 

این حرف کجاتونا درد آورد آیا به شما ها توهین کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برم ببینم کی چی گفته

خیلی ها فقط توهین خب شما هم باشید بهتون برمیخوره توهم بری دانشگاه فامیل بیاد بگه بیا منشی شو قاطی میکنی حالا واسه غریبه یا یه شرکت بری باز بخاطره پول یه مدت چیزی نمیشه اما تمام منظور من این بود ک زنداییم داشت پز برادر زاده اشو میداد

2740

عزیزم اینجا همه حاتم طایی هستن و با گذشت ترین هستن و دنبال برابری و مساوات هستن و بی احترامی نباشه به بزرگتر که اگه بشه اونا تذکر بدن اروااااح عمشووون

بعضیا چون عقده ای هستن میان رو مخت 

همه جور آدمی تو این خراب شده هست عزیزم

عزیزم اون کاربر من بودم

شما کلاااا حرف زدنت بده

اونجا که معلوم نیست سر چی به من میگی هوول 

اینورم که همه رو کردی مریض

از اونطرف یک خط در میون میگی من درس خوندم 

خب شما درس خوندی موفقیتتو تو اون میبینی

ی خانم هم تو ازدواج میبنه

منظور اون کاربر این بود ک شماهم مث دختره دایی هستید  چرا درس خوندید و ب اون فخر میغروشید

کجا فخز فروشی کردم میگم زنداییم به ما میگفت ترشیده در حای ک دخترشو ۱۵ سالگی شوهر داده اونم الان پشیمونه از ازدواج اینا همش تاثیر کارماس

مشکل اینه که قرار نیست من و شما و یا هرکسی که اینجا تاپیک زد همه نظرات باب دل ما باشه. باید منتظر هر نوع پاسخی باشیم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
عزیزم اون کاربر من بودم شما کلاااا حرف زدنت بده اونجا که معلوم نیست سر چی به من میگی هوول  ا ...

ازدواجش به من چه چرا مادرش به مامیگفت ترشیده آیا چون دخترش ازدواج کرده ما شدیم ترشیده

مشکل اینه که قرار نیست من و شما و یا هرکسی که اینجا تاپیک زد همه نظرات باب دل ما باشه. باید منتظر هر ...

تو اولا جنسیتت به این تاپیک ها نمیخوره برو بیرون تا گزارش نزدم برو مشق هاتو بنویس