2737
2734
عنوان

مرگ؛ آزاده نامدار_ناصر عبدالهی 😔

307 بازدید | 3 پست

مرگهایی که هنوز مبهم هستند و دلیل واقعیشون نامعلومه. 😔

یادمه سالها قبل شاید بیشتر از ده سال قبل فکر کنم تو مجله زندگی ایده آل یه مطلب راجع به آزاده نامداری بود، یه بخشش یه روانشناس یا روانپزشکی راجع به آزاده نامداری صحبت کرده بود(کلا این مجله یه بخش داشتن که از منظر روانشناسی راجع به افراد مشهور صحبت می کردن) گفته بود ایشون خیلی ساده هست یه همچین چیزی گفته بود و نمیتونه این وضعیت شهرت و ومعروفیت و عوارض اون رو درست مدیریت کنه و آخر صدمه میبینه، یادمه از اون موقع این تو ذهنم بود. تا اون اتفاقا افتاد. 😔

به بهانه مصاحبه جدید همسر دوم ناصرعبدالهی یاده آزاده هم افتادم. 

حرفاش(حرفای همسر دوم ناصر عبدالهی) به نظر منطقی میاد ولی چرا تا الان مصاحبه نکرده و چیزی نمی گفت؟!

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.پروفایلم خودمم با همسرم، 😍😍مشکلات زیاده، یه خورده اعصابمون ضعیف شده، چیزه خاصی نیست. 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی گفته زنش؟

سایت فرارو مصاحبه رو گذاشته. 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.پروفایلم خودمم با همسرم، 😍😍مشکلات زیاده، یه خورده اعصابمون ضعیف شده، چیزه خاصی نیست. 😊😊
2731