2737
2734

براب تجربی علاقه به فیزیک ندارم..برای انسانی حفظی هام بده با عربی و فارسیم برای... برای ریاضی از ریاضی متنفرم. برای هنر کلن هیچ علاقه ای به هنر ندارم کلاس هشتمم معدل هفتم شد ۱۷ ترم اول هشتم ۱۷ ترم دومم احتمالا  بدتر هم شده😭 چیکار کنم عربی و چون از پارسال یاد نگرفتم از ریشه مشکل دارم همینطور فارسی و ریاضی

برو یه حرفه یاد بگیر . فنی و حرفه ای 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان نهمی؟ نمیتونی دبیر خصوصی بگیری؟ کدوم‌شهری؟

الان هشتمم.. دبیر خصوصی میرم ولی اصلا گوش نمیدم افسردگی شدید دارم رفتم مشهاوره میگن باهوشی اصلا با این حالت این نمرات هم زیاده..کرمانشاه

2740
کلن میگم جاضرم برم تجربی ولی هنر نه اصلااا

هنر نیست که .

میتونی بری کامپیوتر نرم افزار بخونی .با اینکه بازار کار نداره 

یا حسابداری بخونی .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
الان هشتمم.. دبیر خصوصی میرم ولی اصلا گوش نمیدم افسردگی شدید دارم رفتم مشهاوره میگن باهوشی اصلا با ا ...

عزیزم درس خوندن ب خود ادم بر میگرده منم باهوش بودم ولی سر کلاس خیلی شیطنت میکردم و تهش شب امتحانی میخوندم با این حال بازم خوب بود ولی کسایی بودن ک صریب هوشی پایینی داشتن چون خیلی می خوندن نمره یکی میگرفتم با من

در کل خودت میتونی حلش کنی انقد تلقین نکن افسردگی دارم خودت حال خودتو خوب کن

الان هشتمم.. دبیر خصوصی میرم ولی اصلا گوش نمیدم افسردگی شدید دارم رفتم مشهاوره میگن باهوشی اصلا با ا ...

مشاور نتونست حالت رو خوب کنه؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡