2777
2789
عنوان

تحصیل کرده های بیکار بیان

972 بازدید | 53 پست

رشته تونو بگید به علاوه دلیل شاغل نبودن

اگر به خانه من آمدی برای من ای مهربان چراغ بیاور              و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیل نکرده ی شاغل حساب نیس؟ 😐

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏
نرم افزار  چون کار نیس 😁

عه خوبی گلم. شما گفتی دانشگاه نرفتم که

اگر به خانه من آمدی برای من ای مهربان چراغ بیاور              و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم
تحصیل نکرده ی شاغل حساب نیس؟ 😐

هر چی دل تنگت میخواد بگو شغلت چیه

هر چی دل تنگت میخواد بگو شغلت چیه

فدات، شغلم ازاده نقاشی میکشم😁

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

میکروبیولوژی

همه جا سابقه کار میخوان

منم که سابقه ندارم 

یکی نیس بگه این سابقه کار باید از یه جایی شروع بشه🥲

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤

بنام خداهستم

مهندسی نقشه کشی وطراحی صنعتی خوندم

شاغل دولتی بودم

بخاطرازدواج اومدم بیرون به خواست خودم

زن شاغل نه دوست

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣
اقتصاد انرژی استخدامیا رو قبول نمیشم دنبال کارم نگشتم

چه رشته جالبی اسمش به گوشم نخورده، رشته تو دوست داری؟

فدات، شغلم ازاده نقاشی میکشم😁

چه باحال منم نقاشی خیلی دوست دارم استعداد هم دارم اما پیگیر نشدم

ممنون عزيزم  متاسفانه من فقط چند ترم خوندم و ترکش کردم

درسته... چه حیف

2801