2737
2739
عنوان

الان بایدکجابرم

85 بازدید | 6 پست

دانشگاه ثبت نام کردم رشته روانشناسی.فردااولین کلاسمه.نمیدونم کدوم دانشکده بایدبرم...بعدشم توی وضعیتم لیست درس هاروآورده ولی هنوزاون بالانوشته منتظرانتخاب واحدتوسط دانشجو.(این ترم دانشگاه بایدانتخاب واحدکنه)

ممکنه بگن خودت انتخاب واحدکنی

یعنی چی نمیدونی کدوم دانشگاه

ببین اسم پذیرشت کدوم دانشگاه است

آدرسش روسرچ کن یاازدفترچه دربیار

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممکنه بگن خودت انتخاب واحدکنی یعنی چی نمیدونی کدوم دانشگاه ببین اسم پذیرشت کدوم دانشگاه است آدرسش ...

نه کدوم دانشکده.دانشگاهش که ازاده.بهم گفتن خودمون انتخاب واحدمیکنیم

2731
ممکنه بگن خودت انتخاب واحدکنی یعنی چی نمیدونی کدوم دانشگاه ببین اسم پذیرشت کدوم دانشگاه است آدرسش ...

پیگیری کردم.بهم گفتن خودمون انتخاب واحدمیکنیم.کتاب هاروچجوری تهیه کنم؟

نه کدوم دانشکده.دانشگاهش که ازاده.بهم گفتن خودمون انتخاب واحدمیکنیم

یعنی چی کدوم دانشکده

عکس مرکزقبولیت روبفرست

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
پیگیری کردم.بهم گفتن خودمون انتخاب واحدمیکنیم.کتاب هاروچجوری تهیه کنم؟

کتاب رواستادمیگه

اگرلازم باشه میگه کتاب فلان روبخرید

بیشتریاجزوه میدن

کتابهاتهیه اش ازبیرونه

ازبچه هایادمیگیری غصه نخور